Son Dakika Haberleri: Mehmet Erdem, Seda Sayan'ın Aşkına İnanmak İstemedi: Öyle Bir Şey Olduğunu Sanmıyorum

Mehmet Erdem, Seda Sayan'ın Aşkına İnanmak İstemedi: Öyle Bir Şey Olduğunu Sanmıyorum

8 gün önce

Mehmet Erdem, Seda Sayan'ın kendisine platonik bir aşk duymasıyla ilgili ilk kez konuştu. Erdem, "Öyle bir şey olduğunu sanmıyorum." diyerek Kadırgalı'nın aşkına inanmak istemedi.

Geçtiğimiz günlerde Demet AkalınSeda Sayan'ın platonik bir aşkı olduğunu söyleyip ortalığı karıştırmıştı. Seren Serengil'de sunuculuğunu yaptığı programda Kadırgalı'nın Mehmet Erdem'i beğendiğini söylemişti. Erdem, konuyla ilgili ilk kez konuştu.

"ŞAKA YAPMIŞ"

Şimdilerde yeni albümünü çıkarmak üzere gün sayan şarkıcı Mehmet Erdem katıldığı bir etkinlikte Seda Sayan'la ilgili sorulara yanıt verdi. Erdem, Sayan'ın kendisine platonik bir aşk duyduğuna dair sorulara, "Şaka yapmış olay buraya kadar gelmiş. Öyle bir şey olduğunu zannetmiyorum. Öyle geldi geçti" şeklinde yanıt verdi. Mehmet Erdem, muhabirlerin 'Böyle bir aşka nasıl bakarsınız?' şeklindeki sorularına ise; " Özel hayatımdır ve bu konularda konuşmak istemiyorum, sizin de saygı göstermenizi bekliyorum" dedi.


YORUMLAR (9)

İzdivaç Rezaleti Yeniden Hortladı! Gelin Adayından Damat Adayına Şehvetli Dans Prens Harry ve Meghan'ın Evlilik Tarihi Belli Oldu: 19 Mayıs 2018
Para Koparamayan Hackerler, Rus Futbolcunun Eşinin Çıplak Fotoğraflarını Sızdırdı Arif Sağ, Kanser Tedavisine Gittiği Küba'yı Öve Öve Bitiremedi