Güzel oyuncu Melisa Şenolsun, son paylaşımıyla sosyal medyayı salladı - Son Dakika

Güzel oyuncu Melisa Şenolsun, son paylaşımıyla sosyal medyayı salladı

2 ay önce

Hülya Avşar'a benzerliğiyle gündem olan güzel oyuncu Melisa Şenolsun, sosyal medya hesabından paylaştığı yeni fotoğraflarla dikkatleri yine üzerinde topladı. Melisa Şenolsun'un söz konusu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Son dönemde ünlü şarkıcı Hülya Avşar'a benzerliğiyle gündem olan başarılı oyuncu Melisa Şenolsun, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Son olarak güzel oyuncu, siyah renkli bir elbise ile verdiği pozları Instagram hesabından paylaştı. Melisa Şenolsun'un söz konusu paylaşımı kısa sürede 47 binin üzerinde beğeni aldı. Ayrıca, ünlü oyuncunun paylaşımına övgü dolu yorumlar da geldi.

İşte o yorumlardan bazıları:

- Su kızın endamı havası kımsede yok arkadas

- yani sen tek başına güzelliğin portresisin zaten bu ne of

- güzel kız. kurban olurum sana

- Bir insan ancak bu kadar güzel olabilir

KÜVETTE POZ VERDİ

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Muhsin Akgün'e poz veren Melisa Şenolsun, küvete girerek birden fazla poz verdi. 23 yaşındaki pozları başta takipçileri olmak üzere herkesi kendine hayran bıraktı.

HÜLYA AVŞAR'A BENZETİLDİ

Şenolsun, kıvırcık saçları ve kahkülünden dolayı Hülya Avşar'ın gençlik hallerine benzetildi. Önceki gün Hülya Avşar'a benzetilmesiyle ilgili konuşan güzel oyuncu "Kendisi çok güzel bir kadın. Hala çok güzel" demişti.

Güzel oyuncu Melisa Şenolsun, son paylaşımıyla sosyal medyayı salladı
Cesur elbisesiyle gündeme gelen oyuncu Melisa Şenolsun, küvette poz verdi

Haber Yayın Tarihi: 11.12.2019 09:38 

YORUMLAR


Son Dakika

Görev başındaki polis, emniyetin tuvaletinde sevgilisiyle uygunsuz halde basıldı
Fast food zinciri KFC, erotik reklam için özür diledi Didem Soydan'dan "Seninle cinsel ilişkiye girmeden ölmek istemiyorum" diyen takipçisine cevap

Son Dakika Haberleri