Metroda arya söyleyen Hakan Aysev: Ben de olsam korkardım - Son Dakika

Metroda arya söyleyen Hakan Aysev: Ben de olsam korkardım

19.11.2019 13:21
Metroda arya söyleyen Hakan Aysev: Ben de olsam korkardım, System.String[]

Los Angeles'ta evsiz bir kadın metroda arya söylemiş, performansı sosyal medyada paylaşım rekoru kırmıştı.

Los Angeles'ta evsiz bir kadın metroda arya söylemiş, performansı sosyal medyada paylaşım rekoru kırmıştı. CNN Türk benzer bir deneyi İstanbul metrosunda gerçekleştirdi.

Bunun için opera sanatçısı Hakan Aysev makyajla 85 yaşındaki bir adama dönüştürüldü. Ardından metroya bindi ve yüksek sesle arya söylemeye başladı. Yolcular neye uğradıklarını şaşırdı. Kimi korktu kimi şaşırdı.

"Bazı yolcular sesimi duyunca korktu"

Aralarında cep telefonuyla kayıt yapanlar da vardı. Hakan Aysev deney bittiğinde şunları söyledi:

"Bazı yolcular sesimi duyunca korktu, ama son derece haklılar. Ben de olsam çok korkardım. Yüzlerindeki şaşkın ifade gayet normal."

Metroda arya söyleyen Hakan Aysev: Ben de olsam korkardım

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Metroda arya söyleyen Hakan Aysev: Ben de olsam korkardım - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanlığından Hollandalı siyasetçi Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Sistematik zorbalık bir ifade özgürlüğü meselesi değildir Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan Hollandalı parlamenter Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Avrupa'nın ezik ırkçıları yine kendini gösterdi Manisa'da halkı tedirgin eden görüntü! Fay hattında dev yarıklar oluştu Nihat Hatipoğlu'ndan "Otelinde içki satılıyor" iddiasına yanıt: Asla satılmadı, aklınızca benden intikam aldınız 'Canı sıkıldı' diye evini terk etti, 2 gün sonra sağ salim bulundu