Son Dakika Haberleri: MHP Milletvekili Cemal Enginyurt'tan Cumhur İttifakı'nda Krize Neden Olacak Paylaşım

MHP Milletvekili Cemal Enginyurt'tan Cumhur İttifakı'nda Krize Neden Olacak Paylaşım

3 ay önce

MHP Milletvekili Cemal Enginyurt, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in MHP Lideri Bahçeli'ye yönelik, "Açıklamalarını yanlış ve nezaketten uzak buluyoruz." sözlerine sosyal medya hesabından yanıt verdi.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in Devlet Bahçeli'ye yönelik "Açıklamalarını yanlış ve nezaketten uzak buluyoruz. Tekrarlanmamalı" şeklindeki sözlerine yanıt verdi. Enginyurt, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Andımız serbest kaldı diye Danıştay'a diklen. Sonra aman İttifakı bozma de. Sevsinler böyle ittifakı." dedi.

AK PARTİ'NİN MHP'Yİ GÖRMEZDEN GELDİĞİNİ İDDİA ETTİ

Sosyal medya hesabından Çelik'e tepki gösteren Enginyurt, AK Parti'nin MHP'yi ve MHP'lileri görmezden geldiğini belirterek "Sevsinler böyle ittifakı" şeklinde paylaşımda bulundu.

"SEVSİNLER BÖYLE İTTİFAKI"

Enginyurt, sosyal medyada yaptığı paylaşımda, "MHP mensubu olanları İş Kura bile başlatma. Ülkücü Öğretmenden İlkokul Müdürü yapma. Bürokraside MHP düşmanlığı devam etsin. MHP'nin her teklifine çemkirerek tepki göster. Andımız serbest kaldı diye Danıştay'a diklen. Sonra aman İttifakı bozma de. Sevsinler böyle ittifakı." ifadelerini kullandı.
Başkan Alinur Aktaş, Bursa'ya Çağ Atlatacak Projelerini Haberler.com'a Bir Bir Anlattı Türkiye'nin En Olaysız Şehri Belli Oldu

Rusya Devlet Başkanı Putin'in Alina Kabaeva ile Evleneceği İddia Edildi