Son Dakika Haberleri: Mike Trout, 12 Yıllık Sözleşme Karşılığı 432 Milyon Dolar Kazanacak

Mike Trout, 12 Yıllık Sözleşme Karşılığı 432 Milyon Dolar Kazanacak

29 gün önce

Amerika Ulusal Beyzbol Ligi ekibi Los Angeles Angels, yıldız oyuncu Mike Trout ile spor tarihinin en uzun süreli kontratını imzalıyor. Trout, 12 yıllık sözleşme karşılığı 432 milyon dolar (2,35 milyar TL) kazanacak.

Amerika Ulusal Beyzbol Ligi (Major League Baseball) takımlarından Los Angeles Angels, yıldız oyuncu Mike Trout ile 12 yıllık sözleşme imzaladı. Trout, 12 yıllık sözleşme karşılığında 432 milyon dolar (2,35 milyar TL)kazanacak. Trout'un yıllık kazancı 36 milyon dolara (196 milyon TL) gelecek.

Dünya spor tarihinde en uzun yıllık kontratın sahibi belli oldu. Amerika Ulusal Beyzbol Ligi (Major League Baseball) takımlarından Los Angeles Angels, yıldız oyuncu Mike Trout ile 12 yıllık sözleşme imzaladı. Trout, 12 yıllık sözleşme karşılığında 432 milyon dolar (2,35 milyar TL)kazanacak.

Akşam'da yer alan habere göre; Kulüp resmi bir açıklama yapmasa daAmerika Ulusal Beyzbol Ligi'nin resmi hesabı olan MLB.com'da sözleşmenin detayları açıklandı. Buna göre Los Angeles Angels, Trout'un 2020'de bitecek olan sözleşmesini 2030 yılına kadar uzattı.

Bu sözleşme karşılığında Mike Trout 426 milyon dolar (2,35 milyar TL)kazanacak. Trout'un bu kazancı dünya spor tarihinin en uzun süreli kontratları arasında yer alırken yıldız oyuncu da en fazla kazanan sporcular arasına girmiş oldu.

Beşiktaş'ta Ömer Toprak Harekatı!

Atletico Madrid, Berke'yi Transfer Etmek İstiyor

Kameni'den Comolli'ye Rest: Paramın Tamamını Verin

Haber Yayın Tarihi : 21.03.2019 02:07 

YORUMLAR


Fatih Portakal, Montaj Mazbatayla Ekrem İmamoğlu Haberini Sundu Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Twitter Paylaşımlarını Beğendi İmamoğlu, İBB Çalışanlarına Seslendi: Maaşı Alıp Hizmet Etmeyen Varsa İstifa Etsin