Son Dakika Haberleri: Milletvekili Erkan Baş'a Gönderilen Karl Marx Tablosu Meclis'te Panik Yarattı

Milletvekili Erkan Baş'a Gönderilen Karl Marx Tablosu Meclis'te Panik Yarattı

1 ay önce

TİP Milletvekili Erkan Baş'a hediye gönderilen Karl Marx ve Friedrich Engels tablosu Meclis'te panik yarattı. Polisler tarafından uzun süre incelenen tablo, 3 kez de güvenlik kontrolünden geçirildi.

Bugün Meclis'te ilginç bir olay yaşandı. Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş'a hediye olarak gönderilen Marx-Engels silüetli Komünist Parti Manifestosu polisler arasında panik yarattı.

Karl Marx ve Friedrich Engels'in siluetlerinin yer aldığı tablo, TİP Genel Başkanı ve Milletvekili Erkan Baş'a hediye olarak gönderildi.

3 KEZ İNCELENDİ

İleri Haber'de yer alan habere göre; tablonun üst kısmında "Bir hayalet dolaşıyor, komünizm hayaleti", alt kısmında ise "Bütün ülkelerin işçileri birleşin" yazan ve TİP imzalı tablo, polisler tarafından uzun süre incelenmesinin ardından 3 kez de güvenlik kontrolünden geçirildi.

GAZETE KAĞIDINA SARILDI

Polislerin tabloda ne yazdığını okuyarak, "Barkod mu var bunda" diye sordu. Polis, fotoğrafını çektikleri tablonun Meclis'e sokulması için tabloyu gazete kağıdına sardı.
"Benden Olamaz" Deyip DNA Testi Yaptırdı, Çocuğun Babası Bakın Kim Çıktı! Komşuları Tarafından Şikayet Edilen Zanlı, Evine Gelen Polis Memurunu Bıçakladı Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olduğu Video Sosyal Medyayı Salladı