Milli İttifak Adayları Yemliha'ya Çıkarma Yaptı - Son Dakika

Milli İttifak Adayları Yemliha'ya Çıkarma Yaptı

11.05.2015 09:28
Milli İttifak Adayları Yemliha'ya Çıkarma Yaptı, System.String[]

Saadet Partisi(SP) ve Büyük Birlik Partisi(BBP)’nin desteklediği Milli İttifak Adayları Mahzemin ve Yemliha mahallelerini ziyaret etti.

Saadet Partisi(SP) ve Büyük Birlik Partisi(BBP)'nin desteklediği Milli İttifak Adayları Mahzemin ve Yemliha mahallelerini ziyaret etti.

Milli İttifak adayları seçim çalışmaları kapsamında Mahzemin ve Yemliha mahallelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde halkın sorunlarını dinleyen ve seçilmeleri durumunda halkın gelir seviyesinin ve refah düzeyinin artacağını söyleyen Milli İttifak adayları " Sizlerden destek bekliyoruz. Şimdi biz konuşuyoruz 7 Haziran'da da siz konuşacaksınız. Son sözünüzü söyleyeceksiniz" dedi.

Yemliha mahallesinde düzenlenen mitingde ise adaylar halka tanıtıldı. Mitingde konuşan Saadet Partisi Kayseri Milletvekili Adayı Adnan Coşkun " Biz her gün alanlardayız, birileri gibi liste kavgalarına girmedik. Birileri gibi hırsızlığımızı, hukuksuzluğumuzu, soysuzluğumuzu kapatmak için olmadık şaibelerini altına girmedik. Elhamdülillah anlımız ak başımız dik." şeklinde konuştu. - KAYSERİ

Milli İttifak Adayları Yemliha'ya Çıkarma Yaptı
Milli İttifak Adayları Yemliha'ya Çıkarma Yaptı
Milli İttifak Adayları Yemliha'ya Çıkarma Yaptı
Milli İttifak Adayları Yemliha'ya Çıkarma Yaptı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Milli İttifak Adayları Yemliha'ya Çıkarma Yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

BioNTech'in üst düzey yöneticisi Dr. Özlem Türeci: İngiltere'nin onay verdiği aşıların dağıtım sürecine başladık İzmir Valiliği, salgın nedeniyle spor salonunun hastaneye çevrildiği iddiasını yalanladı RTÜK, CHP'li Başarır'ın sözleri nedeniyle Habertürk'e %5 idari para ve 5 kez program durdurma cezası verdi İmamoğlu suikast hazırlığı iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu: Benim gündemimde pandemi var, bu iddialar yeni değil Bebek arabasındaki kazı gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi Son Dakika! Interpol'ün kırmızı bültenle aradığı PKK'lı Şanlıurfa'da yakalandı Oyuncu Caner Cindoruk'un iki erkek kardeşi de oyuncu çıktı Madde bağımlısı genç kadının ibretlik görüntüleri! Ayakta durmakta güçlük çekti, kendini oradan oraya attı