Son Dakika Haberleri: Milli Tenisçi Marsel İlhan, Gösteri Maçı Yaptı

Milli Tenisçi Marsel İlhan, Gösteri Maçı Yaptı

7 ay önce

Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübünün kuruluşunun 67. yılı etkinlikleri kapsamında Zonguldak'a gelen milli tenisçi Marsel İlhan, gösteri maçı yaptı.

Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübünün kuruluşunun 67. yılı etkinlikleri kapsamında Zonguldak'a gelen milli tenisçi Marsel İlhan, gösteri maçı yaptı.

Dünyanın en prestijli şampiyonalarından olan Wimbledon Tenis Şampiyonası'nda boy gösteren İlhan, kulübün davetlisi olarak kente geldi. Genç sporcular ve tenisseverlerle ulüp kortlarında bir araya gelen İlhan, burada bir gösteri maçı yapacağını söyledi.

İlhan, kulüpte çok güzel bir ortam bulunduğunu, tenise yoğun ilgi gösterildiğine tanık olduğunu belirterek, "Umarım burada kız ve erkek sporculardan güzel şampiyonlar yetişir." dedi.

Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü Başkanı Çetin Özçep de 67 yıllık parlak bir tarihe sahip olduklarını ifade ederek, kulüplerinin değerli ve başarılı oyuncular tarafından ziyaret edilmesinin genç oyuncuları teşvik ettiğini dile getirdi.

Konuşmanın ardından İlhan, antrenörlüğünü yapan ve birçok başarılara imza atmış Erhan Oral ve Türkiye tenis tarihinde başarılı geçmişe sahip Mustafa Azkara ile gösteri maçı yaptı.
Haber Yayın Tarihi : 13.10.2018 08:23 Kaynak: AA

YORUMLAR


Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Twitter Paylaşımlarını Beğendi Çin Hakkında Bomba İddia! Yuan Dijital Paraya Dönüştürülecek Abdullah Gül'e Açıkça Soruldu: Yeni Bir Parti Kuracak mısınız?