Son Dakika Haberleri: Molotoflu Saldırıyı Polis Önledi

Molotoflu Saldırıyı Polis Önledi

8 yıl önce

Şanlıurfa'da ellerindeki molotofkokteyli ile eylem hazırlığı içerisinde olduğu iddia edilen 2 çocuk yakalandı.

Molotoflu Saldırıyı Polis Önledi, System.String[]

Şanlıurfa'da ellerindeki molotofkokteyli ile eylem hazırlığı içerisinde olduğu iddia edilen 2 çocuk, kovalamaca sonucu yakalandı.


Olay, saat 01.30 sıralarında Mevlana Mahallesi'nde meydana geldi. Devriye görevi yapan polisler, 2192 Sokak'ta ellerinde poşet ile yürüyen 2 kişiyi fark etti. Durumundan şüphelenilen 2 kişi, polis tarafından durdurulmak istendi. Ancak polisin 'dur' ihtarına uymayan şüpheliler, kaçmaya başladı. Kovalamaca sırasında şüphelilerin polise atmaya çalıştığı molotofkokteylleri de bir evin duvarına çarparak yandı. Polislerin telsiz anonsu ile olayı haber vermesinin ardından çok sayıda resmi ve sivil polis bölgeye yönlendirildi. Kısa bir kovalamacanın ardından kaçmaya çalışan 17 yaşındaki A.Ü. ile 14 yaşındaki S.A. yakalandı. Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, çocuk polisine teslim edildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.


(HK/ÖA)


Bilgi İçin - Şanlıurfa

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 04:03 Kaynak: DHABornozlu haliyle video çeken Şeyma Subaşı, frikik vermekten zor kurtuldu
Meraklı vatandaşlar, cesedi görmek için demirlere tırmandılar TRT muhabiri, ABD'de PKK yandaşının saldırısına uğradı