Son Dakika Haberleri: "Moskova'nın Şifresi - Temel" Oyuncuları Hayranlarıyla Buluştu

"Moskova'nın Şifresi - Temel" Oyuncuları Hayranlarıyla Buluştu

6 yıl önce

"Moskova'nın Şifresi - Temel" filmi oyuncuları Torium'da hayranlarıyla buluştu

Alper Kul ve Aslıhan Güner'in başrollerini paylaştığı, Salih Kalyon, Ruhi Sarı ve Çetin Altay gibi önemli isimlerin yer aldığı " Moskova'nın Şifresi-Temel" filmi oyuncuları, Torium Alışveriş Merkezi'ndeki özel gösterim ile hayranlarıyla buluştu.

Cinetech Torium, geçtiğimiz yıl vizyona giren ve serinin ilk filmi olan Sümela'nın Şifresi-Temel filminin İstanbul genelinde en fazla izlendiği sinema olmuştu.

Türkiye'nin en eğlenceli alışveriş merkezi Torium, alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunarak ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşatmaya devam ediyor. Sümela'nın Şifresi-Temel filminin devamı niteliğindeki "Moskova'nın Şifresi-Temel" filminin özel gösterimi, ilk filmin İstanbul'da en çok izleyiciye ulaştığı alışveriş merkezi Torium'da yapıldı.

Yönetmenliğini Adem Kılıç'ın yaptığı, başrollerini Alper Kul ve Aslıhan Güner'in paylaştığı Moskova'nın Şifresi Temel filmi oyuncuları Cinetech Torium sinemalarında hayranlarıyla bir araya geldi. Başrol oyuncularının yanı sıra deneyimli oyuncu Salih Kalyon, Ruhi Sarı ve Çetin Altay'ın da katıldığı özel gösterim yoğun ilgi gördü. Hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektiren ve imza dağıtan oyuncular imza töreninin ardından filmi hayranlarıyla birlikte izledi.

İlk etabı Rusya'nın başkenti Moskova'da çekilen ve Trabzon'a uzanan, bolca güldürü vadeden yanlışlıklar komedyasının anlatıldığı film ve oyuncular izleyicilerden tam not aldı. İzleyiciler, beyaz perdede izledikleri ve hayran oldukları oyuncular ile aynı sıraları paylaşma imkânı yakalayarak filmi onlarla birlikte seyretmenin keyfini yaşadı. Kahkahanın eksik olmadığı filmde oyuncular da esprileri ile geceye renk kattı.

Moskova'nin Şifresi Temel filminin sevilen oyuncuları Torium'un ardindan Bursa Korupark, Zafer Plaza, Antalya Deepo ve Sera Kütahya alışveriş merkezlerinde düzenlenecek özel gösterimlerle hayranlarıyla buluşmaya devam edecek.Rusya, Zararlı Maddeler Bulunması Nedeniyle Sütaş'tan Süt Ürünleri Alımını Yasakladı MOBESE'ye Adını Veren MİT Personeli Hakkında Yakalama Kararı

Son Dakika! Bakan Albayrak, Bedelli Askerlikten Elde Edilecek Geliri Açıkladı