MSB: Suriye'nin kuzeyinde 9 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi - Son Dakika

MSB: Suriye'nin kuzeyinde 9 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi

21.09.2022 14:16
MSB: Suriye'nin kuzeyinde 9 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi

SURİYE'nin kuzeyinde Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde taciz ateşi açan ve saldırı girişiminde bulunan 9 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.

SURİYE'nin kuzeyinde Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde taciz ateşi açan ve saldırı girişiminde bulunan 9 PKK/ YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.

Milli Savunma Bakanlığı'nın Twitter'daki hesabından yapılan açıklamaya göre; Suriye'nin kuzeyinde Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde PKK/YPG'li teröristler tarafından taciz ateşi açılarak saldırı girişiminde bulunuldu. Mehmetçik, saldırı girişimine yönelik operasyonda 9 PKK/YPG'li teröristi etkisiz hale getirdi. Açıklamada, Mehmetçiğin Suriye'nin kuzeyinde teröristlerle mücadelesini etkin ve kararlı bir şekilde sürdürdüğü belirtilerek, "Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerine taciz ateşi açan ve saldırı girişiminde bulunan 9 PKK/YPG'li terörist başarılı bir operasyonla etkisiz hale getirildi" denildi.


YORUMLAR
500
Suriye'nin kuzeyinde 3 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi Suriye'nin kuzeyinde 3 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel MSB: Suriye'nin kuzeyinde 9 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement