Son Dakika Haberleri: Müslüm Filminin Yapımcısı Mustafa Uslu: Montajını Yemek Masamda Yaptım

Müslüm Filminin Yapımcısı Mustafa Uslu: Montajını Yemek Masamda Yaptım

30 gün önce

Rekor üzerine rekor kıran Müslüm filmi, 6. Türkiye Altın Palmiye Ödülleri töreninde yılın filmi seçildi. Filmin yapımcısı Mustafa Uslu, "7 milyon kişinin kalbine dokunan Müslüm filminin montajını ben evimde yaptım yemek masamda." ifadelerini kullandı.

7 milyon kişi tarafından izlenerek rekor kıran Müslüm filmi 6. Türkiye Altın Palmiye Ödülleri töreninde yılın filmi seçildi.

"ANNE KARNINDAYKEN MÜSLÜM DİNLEDİLER"

Beyaz perde de rekor üzerine rekor kıran Müslüm filmi yılın filmi kategorisinde Altın Palmiye'nin sahibi oldu. Müslüm filminin yapımcısı Mustafa Uslu, "Geçen sene bu odülü Ayla filmi ile almıştık. Şimdi ise Müslüm ile almayı Allah nasip etti. Bu ödülü her sabah uyandığımd tekrar aşık olduğum ve benim karşıma çıkardığı için Allah'a şükrettiğim eşim ve çocuklarım için alıyorum bu ödülü. Çünkü onlar benim çok kahrımı çekti. Özellikle Müslüm filminin montajını ben evimde yaptım yemek masamda. Bebeklerim anne karnındayken Müslüm dinlediler." ifadelerini kullandı.

Haber Yayın Tarihi : 25.03.2019 10:40 

YORUMLAR


Başakşehir'de Arda Turan Depremi! Yollar Ayrılıyor Dede, İçine Şeytan Kaçtığını Söylediği 2 Yaşındaki Torununu Yanan Sobaya Attı İmamoğlu'nun Öğrenci Aylık Akbil'ini 50 TL'ye İndirme Vaadine AK Parti'den Yeni Teklif: 40 Yapalım