Nazilli Esnaf Kooperatifinde Dursun Öztunç Güven Tazeledi - Son Dakika

Nazilli Esnaf Kooperatifinde Dursun Öztunç Güven Tazeledi

05.02.2018 11:38
Nazilli Esnaf Kooperatifinde Dursun Öztunç Güven Tazeledi

Nazilli S.S. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 2 adaylı 2018 yılı olağan genel kurulunda mevcut Başkan Dursun Öztunç seçimi kazanarak güven tazeledi.

Nazilli S.S. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin 2 adaylı 2018 yılı olağan genel kurulunda mevcut Başkan Dursun Öztunç seçimi kazanarak güven tazeledi.

Nazilli Belediyesi Mimar Ahmet Şensan Kültür Merkezinde dün yapılan genel kurul büyük katılımla gerçekleşirken açık oylama usulü, iki listenin yarıştığı seçimlerde mevcut başkan Dursun Öztunç 650 oyla tekrar seçilerek güven tazeledi. Seçime günler kala adaylığını açıklayan Aydın Özsepet ve ekibi ise 40 oy aldı. Divan Başkanlığını 3. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Aydın- Muğla İlleri Birlik Başkanı Necip Saraç'ın yaptığı genel kurula Aydın EKK Başkanı Ahmet Karabenli, Didim EKK Başkanı Ali İhsan Kubaniç, Aydın Kırmızı Et Birliği Başkanı Ersen Bilgen, çevre ilçelerin EKK başkanları, Nazilli'deki Oda Başkanları ve çok sayıda kooperatif ortağı katıldı.

Divan Başkanlığını Özsaraç yaptı

Necip Özsaraç'ın Divan Başkanlığını, divan üyeliklerini ise Ahmet Kaymaz ve Celal Düzgün'ün yaptığı genel kurulda faaliyet ve denetim raporlarının okunması ve ibra edilmesinin ardından mevcut Başkan Dursun Öztunç bir teşekkür konuşması yaptı. Öztunç'un konuşmasından sonra seçimlerin açık veya kapalı usul şeklinde yapılması oylandı. Açık usulde karar verilen oylamada ise mevcut Başkan Dursun Öztunç 650 oy aldı. Rakibi Aydın Özsepet de 40 oyda kaldı.

"Seçim bir yarıştır"

Oylama sonucu yeniden güven tazeleyen Başkan Dursun Öztunç, rakibi Aydın Özsepet ve ekibine, üyelerine ve katılan herkese teşekkür ederek, "Bugün Allah bize bu seçimi kazanmayı nasip etti. Seçim bir yarıştır. Fakat bizler her ne kadar seçimi bir yarış olarak bilsek de bugün yanımda olan, olmayan, seçimdeki rakibimiz değerli üyemiz Aydın Özsepet, ekibi ve onunla beraber hareket edip oy veren bütün esnaflar da kooperatifimizin birer üyesidir. Kesinlikle küsme ve dargınlıkların olmayacağı, eşitliğin bozulmayacağı yeni dönemimize ekibimle ve hep birlikte başlıyoruz. Bütün esnafımıza kapımız açıktır. Nazillili esnafımıza işlerinde hayırlı, aşlarında bereketli, yuvalarında huzurlu günler diliyorum" dedi. - AYDIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Nazilli Esnaf Kooperatifinde Dursun Öztunç Güven Tazeledi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement