Nikahları Stadyumda Kıyıldı - Son Dakika

Nikahları Stadyumda Kıyıldı

01.09.2011 20:27
Nikahları Stadyumda Kıyıldı, System.String[]

Amasya'da futbol hakemliği yapan Bilal Köseoğlu ile polis memuru Esma Ziyagil'in nikahları şehir stadyumunda kıyıldı.

Amasya'da futbol hakemliği yapan Bilal Köseoğlu ile polis memuru Esma Ziyagil'in nikahları şehir stadyumunda kıyıldı.

Amasya'da 7 yıldır futbol hakemliği yapan beden eğitimi öğretmeni olan Bilal Köseoğlu(30) ile polis memuru Esma Ziyagil (26), 12 Haziran Şehir Stadyumu'nda düzenlenen törenle dünyaevine girdi.

Orta sahaya kurulan nikah masasında Amasya Belediye Başkanı Cefer Özdemir'in kıydığı nikah töreni ile hayatlarını birleştiren yeni çiftin şahitliklerini Gençlik ve Spor İl Müdürü Celalettin Kapçak ve AK Parti İl Başkanı Hicabi Bahçuvan yaptı.

Nikahta evlilik cüzdanını geline veren Belediye Başkanı Özdemir, çiftten yeşil sahalarda top koşturacak çocuklar yapmalarını istedi.

-BAŞLAMA VURUŞU-

Nikah töreninin ardından yeni çiftler, Belediye Başkanı Özdemir'in çaldığı düdükle orta sahaya konulan top ile başlama vuruşu yaptı. Kendisinin ulusal hakem olduğunu ve ikinci liglerde hakemlik yaptığını belirten Köseoğlu, eşi ile birlikte böyle bir nikah yapmaya karar verdiklerini söyledi.

Belediye Başkanı Özdemir'in çaldığı düdükle başlama vuruşunu yaptıklarını ve evliliklerinin hiç bitmemesini istediklerini belirten Köseoğlu, "Ben bu maç hiç bitmeyecek diyorum. Çünkü bu maçın bitiş düdüğü yok. Böyle enteresan bir maç olacak" diye konuştu.

Esma Ziyagil Köseoğlu ise çok mutlu olduğunu ifade ederek, eşi ile farklı mesleklerde olduklarını ve bu meslekleri hayatlarında eğlenceli bir hale getirmeyi istediklerini, bu yüzden de böyle bir nikah tasarladıklarını ifade etti.

Çift, törenin ardından faytonla stadyumdan ayrıldı.

- AMASYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Nikahları Stadyumda Kıyıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a saldırıda bulunan 2 şüpheli gözaltına alındı 17 yaşındaki TikTok fenomeni cinayet şüphelisi oldu: Annesi ve amcasını öldürdü Galatasaray'ın, İrfan Can için Başakşehir'le 6 milyon euroya anlaştığı iddia edildi Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde Son Dakika! Bartın'ın İnkumu açıklarında Rus bandıralı kuru yük gemisi battı: 4 kişi öldü Minibüs şoförü "Son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor 2 bin 500 yıllık 'mezar oda' halen gizemini koruyor İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü