Nobelli Bilimadamlarını Doğuş Otomotiv Taşıyor - Son Dakika

Nobelli Bilimadamlarını Doğuş Otomotiv Taşıyor

24.07.2012 17:03
Nobelli Bilimadamlarını Doğuş Otomotiv Taşıyor, System.String[]

Doğuş Otomotiv, aralarında Oyun Teorisi'nin mimarı Nobel Ekonomi Ödüllü John Nash'in de bulunduğu birbirinden ünlü bilim adamlarının İstanbul'da kaldıkları sürecince transferlerini sağlıyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde düzenlenen "Oyun Teorisi Dünya Kongresi"nin destekçileri arasında yer alan Doğuş Otomotiv, aralarında Oyun Teorisi'nin mimarı Nobel Ekonomi Ödüllü John Nash'in de bulunduğu birbirinden ünlü bilim adamlarının İstanbul'da kaldıkları sürecince transferlerini sağlıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin ev sahipliğinde 22-26 Temmuz arasında gerçekleşen Oyun Teorisi Dünya Kongresi için Türkiye'ye gelen bilim adamlarını, burada kaldıkları süre boyunca ulaşımları, Doğuş Otomotiv araçları ile güvenle sağlanıyor.

Bilim adamları, İstanbul'u Doğuş Otomotiv'in trafik güvenliği bilincinin ve trafik saygı anlayışının yaygınlaşması amacıyla yürüttüğü sosyal sorumluluk platformu Trafik Hayattır logolu ve trafik güvenliğine ilişkin faydalı mesajların üzerinde bulunduğu araçlar ile dolaşıyor. Doğuş Otomotiv, ülkemiz için çok önemli olan bu kongreyi 17 araç ile ulaşım sponsoru olarak destekliyor.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Nobelli Bilimadamlarını Doğuş Otomotiv Taşıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Sosyal medyada ilgiyle izlendi! Kısıtlamayı ihlal eden bir grup, polis aracını görünce çığlıklar atarak kaçtı Korona aşısını bulan Uğur Şahin ve Özlem Türeci BM Genel Kurulu'nda konuştu! Aşıyı buluş sürecini anlattılar Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! Fotoğrafın altına yazdıkları herkesi duygulandırdı Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf?