Novartis'te Görev Ataması - Son Dakika
Güncel

Novartis'te Görev Ataması

Novartis\'te Görev Ataması

İzlen Şen, Novartis Sosyal Medya ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine getirildi.

06.01.2012 15:19
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Novartis Sosyal Medya ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Görevine İzlen Şen Getirildi

Uzun yıllardır sağlık sektöründe çeşitli görevlerde bulunan İzlen Şen, Novartis Sosyal Medya ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine getirildi.

1997 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nden mezun olan Şen, aynı yıl Eczacıbaşı Warner Lambert'da ürün müdürü olarak göreve başladı. Eczacıbaşı Warner Lambert'da OTC ve nöroloji alanlarında çalıştıktan sonra, 2000 yılında 3M firmasında tüketim ürünleri bölümünde ürün müdürü oldu. Ocak 2002 itibariyle Novartis'e katılan İzlen Şen, Novartis'te nöroloji, diyabet, kardiyovasküler ve metabolizma, solunum ve romatoloji alanlarında pazarlama ve satış bölümlerinde görev yaptı. 2008-2011 yılları arasında solunum & romatoloji pazarlama müdürü pozisyonunda çalışan Şen, 2011 Aralık ayı itibariyle Novartis Sosyal Medya ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü pozisyonuna atandı.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Novartis'te Görev Ataması - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Konya'da Çiftçi Tarlasında Mibzerin Altında Kaldı
  10:36 Konya'da Çiftçi Tarlasında Mibzerin Altında Kaldı

  Konya'nın Kulu ilçesinde bir çiftçi, tarlasına kimyon ekmek için mibzer kullanırken düşerek mibzerin altında kaldı. Yaralanan çiftçi, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

 • ANDA Arama Kurtarma Ekipleri Dörtyol'da Anaokulu Öğrencileriyle Buluştu
  10:35 ANDA Arama Kurtarma Ekipleri Dörtyol'da Anaokulu Öğrencileriyle Buluştu

  Hatay'ın Dörtyol ilçesinde, ANDA Arama Kurtarma ekipleri Portakal Çiçeği Anaokulu'nda öğrencilerle bir araya geldi. Ekip, acil durumlarda nasıl davranmaları gerektiğini anlattı ve Heimlich manevrasının önemini vurguladı. Okul müdürü Ömer Burgaç, ekip tarafından düzenlenen eğitim programı için teşekkür etti.

 • SETA, İran'daki seçimleri değerlendiren bir toplantı düzenledi
  10:35 SETA, İran'daki seçimleri değerlendiren bir toplantı düzenledi

  Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA), bölge uzmanlarının katılımıyla İran'daki 12. Dönem Milletvekili ve 6. Dönem Uzmanlar Meclisi seçimlerinin değerlendirildiği çevrim içi toplantı düzenledi. Toplantıda, seçim süreci ve sonuçlarının İran'ın siyasi, sosyal ve ekonomik durumuna etkileri tartışıldı.

 • Akdeniz için Birlik Türkiye Cumhuriyeti Özel Temsilcisi ve Büyükelçi Fatma Seniha Nükhet Hotar, barış konusunu vurgulayacak
  10:34 Akdeniz için Birlik Türkiye Cumhuriyeti Özel Temsilcisi ve Büyükelçi Fatma Seniha Nükhet Hotar, barış konusunu vurgulayacak

  Akdeniz için Birlik (AiB) Türkiye Cumhuriyeti Özel Temsilcisi ve Büyükelçi Fatma Seniha Nükhet Hotar, AiB'in barış konusunu daha yoğun olarak vurgulayacağını belirtti. Hotar, Türkiye'nin Gazze konusunda barışın nasıl olacağını detaylandıran tek ülke olduğunu söyledi ve Filistin'de barışın sürdürülebilir hale gelmesi gerektiğini vurguladı. AiB'in 43 üyeden oluştuğunu ifade eden Hotar, görevinin ülkesine ve birliğe katkı sağlamak olduğunu söyledi.

 • Afyonkarahisar Belediyesi Meclisi Mahalle Fırınlarını Muhtarlıklara Tahsis Etmeye Karar Verdi
  10:33 Afyonkarahisar Belediyesi Meclisi Mahalle Fırınlarını Muhtarlıklara Tahsis Etmeye Karar Verdi

  Afyonkarahisar Belediyesi Meclisi, kentteki mahalle fırınlarının muhtarlıklara tahsis edilmesi yönünde karar aldı. Belediye encümenine yetki verilerek tahsis süresi ve şartları belirlenecek.

 • Mardin Midyat'ta Uyuşturucu Operasyonu: 1 Tutuklama
  10:33 Mardin Midyat'ta Uyuşturucu Operasyonu: 1 Tutuklama

  Mardin'in Midyat ilçesinde gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda bir şüpheli tutuklandı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, Midyat'ta bir ikamette uyuşturucu ticareti yapıldığı tespit edildi. Yapılan aramada sentetik uyuşturucu, esrar ve uyuşturucu hap ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheli, adli makamlarca tutuklandı.

 • Adana'da Dolandırıcılık Olaylarına Karşı Polis Uyarıyor
  10:33 Adana'da Dolandırıcılık Olaylarına Karşı Polis Uyarıyor

  Adana'nın Karaisalı ilçesinde polis ekipleri, son günlerde artan dolandırıcılık olaylarına karşı vatandaşları bilgilendirmek amacıyla broşür dağıttı. Vatandaşlardan kendilerini arayanlara banka şifresi ve kimlik bilgilerini vermeme konusunda uyarıda bulunan ekipler, ayrıca Kadın Destek Uygulaması (KADES) hakkında da bilgilendirme yaptı.

 • Antalya Hali Endeksine Göre Domates, Sebze ve Meyve Fiyatları Arttı
  10:33 Antalya Hali Endeksine Göre Domates, Sebze ve Meyve Fiyatları Arttı

  Antalya hallerinde işlem gören domates miktarı yıllık yüzde 49.90 artarken, fiyatları yüzde 83.00 arttı. Sebze miktarı yıllık yüzde 49.46 artarken, fiyatları yüzde 51.06 arttı. Meyve miktarı yıllık yüzde 1.60 artarken, fiyatları ise 68.13 arttı. Şubat ayında domates fiyat endeksi yıllık yüzde 83 artış gösterdi.

 • Tarım ve Orman Bakanı: Anadolu, Yabani Bitki Türlerine Ev Sahipliği Yapıyor
  10:31 Tarım ve Orman Bakanı: Anadolu, Yabani Bitki Türlerine Ev Sahipliği Yapıyor

  Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Anadolu topraklarının dünyadaki 8 ana gen merkezinden biri olduğunu ve birçok yabani bitki türüne ev sahipliği yaptığını belirtti. Yumaklı, yaban hayatını korumak için çalıştıklarını ve yaban hayatı geliştirme faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Türkiye'nin biyolojik çeşitlilik açısından önemli bir konumda olduğunu vurgulayan Yumaklı, yaban hayatı geliştirme sahalarıyla türlerin korunup geliştirilmesini sağladıklarını ifade etti. Ayrıca, nesli tehlike altındaki türlerin korunması için tür koruma eylem planları hazırladıklarını ve yaban hayvanı üretme istasyonları kurduklarını belirtti. Bakan Yumaklı, doğaya salınan yaban hayvanları ve su kuşu sayımlarıyla ilgili bilgiler de paylaştı.

 • Elazığ'da Otomobil Motokuryeye Çarptı, Kurye Yaralandı
  10:31 Elazığ'da Otomobil Motokuryeye Çarptı, Kurye Yaralandı

  Elazığ'ın Zübeyde Hanım Caddesi Aspirin Kavşağında meydana gelen kazada, bir otomobil ile motokurye çarpıştı. Kazanın etkisiyle motosikletin üzerinde bulunan kurye yaralandı. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken, yaralı Fırat Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

 • Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Samsun'da Sabah Namazı Buluşması'na katıldı
  10:31 Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Samsun'da Sabah Namazı Buluşması'na katıldı

  Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Samsun'da düzenlenen Sabah Namazı Buluşması etkinliğine katıldı. Erbaş, namazın ardından cemaate hitap ederek sabrın önemini vurguladı ve ibadetlerin insanları kötülüklerden uzaklaştırdığını belirtti. Ayrıca, mazlumlar için dua eden Erbaş, gençlerin ve çocukların doğru yolda olmaları için dua etti.

 • Meslek lisesi öğrencileri, deprem gerçeğine dikkat çekti
  10:31 Meslek lisesi öğrencileri, deprem gerçeğine dikkat çekti

  Bingöl'de 1-7 Mart deprem haftası nedeniyle etkinlik düzenleyen Şehit Zafer Kurt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, öğrenci ve öğretmenlerin yaptıkları temel, kolon ve zemin çalışmalarıyla binalarda yapılan hatalara dikkat çekti. Öğrenci ve öğretmenler sağlam binalar için yapılması gerekenleri anlattı.


Advertisement