Novartis'te Görev Ataması - Son Dakika

Novartis'te Görev Ataması

06.01.2012 15:19
Novartis'te Görev Ataması

İzlen Şen, Novartis Sosyal Medya ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine getirildi.

Novartis Sosyal Medya ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Görevine İzlen Şen Getirildi

Uzun yıllardır sağlık sektöründe çeşitli görevlerde bulunan İzlen Şen, Novartis Sosyal Medya ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine getirildi.

1997 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nden mezun olan Şen, aynı yıl Eczacıbaşı Warner Lambert'da ürün müdürü olarak göreve başladı. Eczacıbaşı Warner Lambert'da OTC ve nöroloji alanlarında çalıştıktan sonra, 2000 yılında 3M firmasında tüketim ürünleri bölümünde ürün müdürü oldu. Ocak 2002 itibariyle Novartis'e katılan İzlen Şen, Novartis'te nöroloji, diyabet, kardiyovasküler ve metabolizma, solunum ve romatoloji alanlarında pazarlama ve satış bölümlerinde görev yaptı. 2008-2011 yılları arasında solunum & romatoloji pazarlama müdürü pozisyonunda çalışan Şen, 2011 Aralık ayı itibariyle Novartis Sosyal Medya ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü pozisyonuna atandı.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Ablasını öldüren katilden kan donduran ifade: Yakalanmasaydım ailemin diğer fertlerini de öldürecektim Ablasını öldüren katilden kan donduran ifade: Yakalanmasaydım ailemin diğer fertlerini de öldürecektim Dijital teknoloji diş tedavisinde süreci kısalttı Dijital teknoloji diş tedavisinde süreci kısalttı 10 SAAT SÜREN AMELİYATTAN ÇIKAN DOKTORA HASTA YAKININDAN SALDIRI 10 SAAT SÜREN AMELİYATTAN ÇIKAN DOKTORA HASTA YAKININDAN SALDIRI

Son Dakika Güncel Novartis'te Görev Ataması - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement