Son Dakika Haberleri: Nuray Hafiftaş'ın Son Röportajı! Erdoğan'a Mesaj Göndermişti

Nuray Hafiftaş'ın Son Röportajı! Erdoğan'a Mesaj Göndermişti

8 gün önce

Kansere yenik düşen Nuray Hafiftaş'ın son röportajı ortaya çıktı. Kanser tedavisi gören ünlü sanatçı, tedavi süreciyle yakından ilgilenen Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Kendisini çok seviyorum" demişti.

Sanatçı Nuray Hafiftaş, geçtiğimiz yıl Temmuz ayında geçirdiği kalın bağırsak ameliyatından sonra karaciğerine de sıçrayan kanser nedeniyle özel bir hastanede tedavi altına alınmıştı.

SON RÖPORTAJI

Uzun süre tedavi gören 53 yaşındaki Nuray Hafitaş bugün hayatını kaybetti. Ünlü sanatçı TRT Haber'e verdiği röportajda hastalığıyla ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

ERDOĞAN'A MESAJ GÖNDERMİŞTİ

 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bizzat telefon açarak tedavi süreciyle yakından ilgilendiği Nuray Hafiftaş, verdiği son röportajda şu ifadeleri kullanmıştı: "Mücadeleye devam. Bu mücadeleyi verirken yaşamış olduğum birtakım üzüntülerim var, sıkıntılar var, sancılar var. Ama buradaki doktorlar elinden gelen her şeyi yapıyorlar. Cumhurbaşkanımıza çok ama çok teşekkür ederim. Kendisini çok seviyorum. Yanımda olması beni onore etti."

Türk Halk Müziği Sanatçısı Nuray Hafiftaş, Hayatını Kaybetti

Kanserden Ölen Nuray Hafiftaş'ın Son Paylaşımı Yürek Dağladı

Doktoru, Kanserden Ölen Nuray Hafiftaş'ın Son Günlerini Anlattı

Erdoğan Talimatı Verdi! Nuray Hafiftaş, Devlet Töreniyle Uğurlanacak
Emniyet Personeli Yeni Üniformalarıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Erdoğan'a Suikast Düzenleyen Darbecileri Yakalayan Özel Harekatçılar Afrin'e Uğurlandı

Hükümetin Mazot Desteğiyle 15 Bin Lira Çiftçinin Cebinde Kalacak Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sanat, Ekonomi ve Savunma Sanayi Kadar Önemlidir