Nurgül Ve Alkor'un Büyük Buluşması! - Son Dakika

Nurgül Ve Alkor'un Büyük Buluşması!

05.04.2019 09:36
Nurgül Ve Alkor'un Büyük Buluşması!, System.String[]

Televizyon tarihinin efsane dizisi Asmalı Konak'ın Bahar'ı Nurgül Yeşilçay ile Sümbül Sultan'ı Selda Alkor, 38. İstanbul Film Festivali'nin açılış gecesinde buluştu.

Dün akşam Uniq'te düzenlenen törendeSeldaAlkor'un 'SinemaOnur Ödülü'nüdizidekigelini rolündeki Nurgül Yeşilçaytakdim etti.

Duygulanan Selda Alkor 'Bu ödülü Nurgül'den aldığım için çok mutluyum, eminim ileride o da bu ödülü genç birinin elinden alacaktır.' derken Nurgül Yeşilçay, 'Selda Hanım ileçalışma şansı yakaladık. Hem ustamız hem de ablamız oldu.Deneyiminden bizi esirgemedi. Buödülü verdiğim için çok mutluyum.' diyekonuştu.Arasının kötüolduğu dedikoduları konuşulan ikili böylece bu söylentilere de son vermiş oldu.

Nurgül Ve Alkor'un Büyük Buluşması!
Nurgül Ve Alkor'un Büyük Buluşması!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin Nurgül Ve Alkor'un Büyük Buluşması! - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi