Okan Bayülgen'in Hakkı Devrim Paylaşımı Duygulandırdı - Son Dakika

Okan Bayülgen'in Hakkı Devrim Paylaşımı Duygulandırdı

15.06.2016 12:26

Duayen gazeteci Hakkı Devrim'in ölümüyle ilgili bir mesaj yayınlayan Okan Bayülgen, "Hakkı ağabeyi, 'aklımı','hafızamı','gençliğimi' yitirdim" ifadelerine yer verdi.

Gazeteci ve yayımcı Hakkı Devrim, 87 yaşında hayatını kaybetti. Duayen gazetecinin oğlu gazeteci Serdar Devrim, babasının saat 10.00 sıralarında vefat ettiğini duyurdu.

OKAN BAYÜLGEN DUYGULANDIRDI

Usta gazetecinin ölüm haberi sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Kısa sürede çok sayıda tweet atılırken, Okan Bayülgen'in mesajı takipçilerini duygulandırdı.

"GELENLERE ONU ANLATACAĞIM"

Mesajında "Hakkı ağabeyi, 'aklımı','hafızamı','gençliğimi' yitirdim" ifadelerine yer veren Bayülgen, "O bana gidenleri anlattı ben de yeni gelenlere onu anlatacağım" dedi.

İşte Okan Bayülgen'in paylaşımı;

Okan Bayülgen'in Hakkı Devrim Paylaşımı Duygulandırdı

Son Dakika Magazin Okan Bayülgen'in Hakkı Devrim Paylaşımı Duygulandırdı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları Merkez Bankası'nın sıkılaştırma adımlarıyla kredi ve mevduat faizleri yükseldi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz'le, görevden alınacağı iddia edilen Fatih Terim arasındaki görüşme başladı Son Dakika! Erdoğan'dan Fransız malları için boykot çağrısı: Sakın satın almayın Son dakika: Kamu bankalarından yeni destek paketi: KOBİ'lere 100 bin liraya kadar kredi verilecek Metro raylarına düşen ve üzerinden 2 vagon geçen kızın mucize kurtuluşu Şevval Şahin'e destek olmak isteyen Şeyma Subaşı'nın "Kıskanç milletiz" sözleri tepki çekti