Son Dakika Haberleri: Oltu Muhtarlar Derneği Başkanı Bektaş Güven Tazeledi

Oltu Muhtarlar Derneği Başkanı Bektaş Güven Tazeledi

8 gün önce

Türkiye Muhtarlar Derneği Oltu Şubesinin Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Oltu Muhtarlar Derneği Başkanı Bektaş Güven Tazeledi, System.String[]
 Türkiye Muhtarlar Derneği Oltu Şubesinin Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurul sonrası yapılan seçimde 56 oydan 36'sını alan mevcut başkan Nuh Bektaş yeniden dernek başkanlığına seçildi.

Her 3 yıl da bir Şubat ayında yapılan Muhtarlar Derneği Oltu Şubesi'nin Olağan Genel Kuruluna dernek üyesi muhtarlar yoğun ilgi gösterdi. Muhtarlar Derneği Başkanlığı için iki aday yarıştı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başlayan genel kurul Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan oylamanın ardından 56 oydan 36'sını alan Ballıca Mahallesi Muhtarı Nuh Bektaş yeniden Muhtarlar Derneği Başkanı Seçilirken rakibi Şehitler Mahallesi Muhtarı Gürbüz Vural 20 oy aldı. Seçim sonrası Gürbüz Vural Nuh Bektaş'ı tebrik ederek "Muhtar arkadaşlarımın kararlarına saygı duyuyorum hepinize teşekkür ederim" dedi.

Dernek Başkanlığına yeniden seçilen Ballıca Mahalle Muhtarı Nuh Bektaş Gürbüz, Gürbüz Vural'a sarılarak, "Biz biriz bizde küsmece darılmaca olmaz. Ben her zaman sizin güzel fikirlerinizden ve tecrübelerinizden her zaman yararlanacağım" dedi. - ERZURUMAkdeniz'de Çarpışmaya Ramak Kalmış Paylaştığı Fotoğraf Sonrası Takipçileri Sneijder'in Eşine Sordu: Kalçanız Gerçek mi

Üretici Tarafından Geri Çağrılmayan Kusurlu Araçlar, Trafikten Men Edilecek Sınır Hattında Serçe'den Kaçış Yok