Son Dakika Haberleri: Oltulu Öğrenciler Finlandiya'ya Çıkarma Yaptı

Oltulu Öğrenciler Finlandiya'ya Çıkarma Yaptı

6 yıl önce

Oltu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri Hayat Boyu Öğrenme Programı Projesi kapsamında 15 öğrenci, bir yönetici ve 2 öğretmeniyle birlikte Finlandiya’ya çıkarma yaptı.

Oltulu Öğrenciler Finlandiya'ya Çıkarma Yaptı, System.String[]
Oltu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri Hayat Boyu Öğrenme Programı Projesi kapsamında 15 öğrenci, bir yönetici ve 2 öğretmeniyle birlikte Finlandiya'ya çıkarma yaptı.

Leonardo da Vinci Hayat Boyu Öğrenme Programı kapsamında Avrupa Metal Kaynak Uygulamaları adı altında Finlandiya'nın Helsinki kentine giden kafile, kentte projenin konusuna yönelik bir gezi gerçekleştirdi.

Okul Müdür yardımcısı Mustafa Altun, branş öğretmenleri Levent Akyurt, Gökhan Gökçe ile birlikte 15 öğrencinin iştirak ettiği kafileye yolculuk öncesi okul yemekhanesinde bir yemek verildi.

Yemeğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Aktaş, Şube Müdürü Nimet Doğan ve Okul Müdürü Halit Dursun'da katıldı. Öğrenciler, ilk defa yurt dışına çıktıkları için oldukça heyecanlı olduklarını dile getirirken okul müdürü Halit Dursun "Bu bir eğitim gezisidir. 15 gün sürecek bu gezideki amacımız Avrupa'daki metal kaynak uygulamalarını yerinde gözlemleyerek öğrencilerimizin farkındalıklarını artırmak ve farklı kültürlere entegre olarak yaşamlarında bir iz bırakmaktır." dedi. - ERZURUMMarketlerde Yöresel Ürünler İçin Raf Zorunluluğu Geliyor Berat Albayrak Babasının Koluna Girip Mezarlığa Gitti Ankara'da Belediye Otobüsünde Taciz İddiasına Gözaltı