Son Dakika Haberleri: Online Tercih Fuarı 19 Temmuz'da

Online Tercih Fuarı 19 Temmuz'da

4 yıl önce

Endless Group bünyesinde kurulan Endless Fairs'ın düzenlendiği VEF Üniversite Tercih Fuarı, 19-20-21 Temmuz tarihlerinde yapılacak.

Online Tercih Fuarı 19 Temmuz'da, System.String[]

Endless Group bünyesinde kurulan Endless Fairs'ın düzenlendiği VEF Üniversite Tercih Fuarı, 19-20-21 Temmuz tarihlerinde yapılacak. Türkiye'nin ilk ve tek online üniversite tercih fuarı olan etkinlikte, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen üniversiteleri ağırlanacak. Fuarda öğrenciler farklı üniversite ve bölümlerle ilgili tüm alternatifleri inceleme fırsatı yakalayacak. Ayrıca dilerlerse kurum görevlileriyle kameralı olarak birebir görüşme de yapabilecek. 19-20-21 Temmuz tarihlerindeadresinde düzenlenecek olan VEF Üniversite Fuarı; öğrencilere fuar kalabalığından ve karmaşasından uzak bir şekilde rahatça üniversiteleri değerlendirme ve broşür, afiş, katalog gibi materyallere tek tıkla ulaşabilme olanağı sağlayacak. Ayrıca ziyaretçiler, üniversiteler tarafından organize edilen seminerlere de katılarak bilgi alabilecek. Fuar sona erdikten sonra platform yedi gün boyunca offline olarak ziyaret edilerek dokümanlara ulaşılabilecek. Bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlar vasıtasıyla ziyaret edilebilecek olan VEF Üniversite Fuarı'na dünyanın her yanından erişilebilecek. Ayrıca fuar kapsamında katılımcı öğrenciler 500 bin TL'ye varan burs ve sürpriz hediyelerden de faydalanabilecek.


YERLİ, YABANCI ÜNİVERSİTELER FUARDA


Öğrencilere tercih döneminde birçok alternatif sunan fuarda Türkiye'nin önde gelen vakıf üniversiteleri ve birçok devlet üniversitesi katılacak. Aynı zamanda dünyaca ünlü London School of Commerce, INTO, California Language Academy, Griffith College, Concordia University of Chicago, University of the West of Scotland ve süreci devam eden üniversitelerde fuarda yer alacak.

Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 11.07.2016 04:52 Beşar Esed'den gövde gösterisi! Türkiye sınırında Suriye askerleriyle poz verdi
Canlı yayında mesajı ifşa olan Şeyma'dan ilk açıklama: Anlayış istiyorum Son dakika: Ateşkesin bitmesine saatler kala terör örgütü YPG'den açıklama: Tamamen çekildik