Son Dakika Haberleri: Orhan Ak'tan Fatih Terim Sözleri: Bana Tokat Attı

Orhan Ak'tan Fatih Terim Sözleri: Bana Tokat Attı

2 ay önce

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın yardımcısı Orhan Ak, maçın sonrasında önemli açıklamalarda bulundu. Ak, tartışmanın çıktığı anlarda kendisinin oyuncuyla konuşurken, Fatih Terim'in kendisine tokat attığını açıkladı.

Maçın 78. dakikasında Belhanda ile Mahmut arasında yaşanan pozisyonun ardından Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile Emre Belözoğlu, Cüneyt Çakır'a tepki gösterdi.

"TERİM GELİP BANA TOKAT ATTI"

Avcı ve Emre'nin yaptığı yoğun itirazlar sonrası Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de sahaya kadar girerek duruma tepki gösterdi. Terim ile yardımcısı Ümit Davala ve Avcı'nın yardımcısı Orhan Ak tribüne gönderildi. Ak, yaşananlarla ilgili olarak, "Ben oyuncuyla konuşurken, Fatih Terim geldi bana tokat attı" dedi.

Öte yandan Fatih Terim, maç içinde kararları nedeniyle zaman zaman tartıştığı hakem Cüneyt Çakır ve ekibini 90 dakika sonunda tek tek tebrik etti.

Orhan Ak'tan Fatih Terim Sözleri: Bana Tokat Attı
Fatih Terim, Cüneyt Çakır'dan Özür Diledi

Galatasaray'ın Yıldız İsmi Feghouli'ye Dev Talip

Galatasaraylı Marcao'dan Emre Belözoğlu Paylaşımı: Korkaksın

İşte Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligindeki Muhtemel Rakipleri

Haber Yayın Tarihi : 20.05.2019 01:55 

YORUMLAR


Korkunç kazada, yaralı sürücüyü gören kadın ellerini açıp dua etti Ekrem İmamoğlu açıkladı! İBB önünde bildiri okuyan personel işten çıkarılacak mı? Oyuncu Erdem Yener, seçimlerden sonra Ekrem İmamoğlu'na seslendi: Ensendeyiz