Osmaniye'deki Yangın - Son Dakika

Osmaniye'deki Yangın

25.02.2018 14:55

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde sıralı dükkanların bulunduğu çarşıdaki yangının ardından hasar tespit çalışmalarına başlandı.

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde sıralı dükkanların bulunduğu çarşıdaki yangının ardından hasar tespit çalışmalarına başlandı.

İtfaiye ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, dün çıkan yangında zarar gören iş yerlerinde incelemelerde bulunarak, hasar tespit çalışması yaptı.

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Kadirli Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Fırat ve Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan, olay yerine giderek esnafa geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Vali Coşkun, inceleme sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, nedeni henüz belirlenemeyen yangında 20'ye yakın iş yerinin zarar gördüğünü söyledi.

İtfaiye ekiplerinin yangının çıkış sebebini araştırdığını belirten Coşkun, "Üzücü bir olay yaşandı. Maalesef yaklaşık 20-25 civarında dükkanımız yanmış vaziyette. Allah beterinden korusun inşallah. İlk tespitlere göre yangının nereden çıktığı belli değil. İtfaiyemiz çalışıyor. Tek tesellimiz can kaybının yaşanmamasıdır. İş yeri yanan esnaf kardeşlerimize yardımcı olmaya çalışacağız. Esnafımıza geçmiş olsun diyorum. Allah'ım daha büyük afetlerden korusun." diye konuştu.

Belediye Başkanı Tarhan da iş yerleri zarar gören esnafın mağduriyetlerini gidereceklerini kaydederek, yaraların en kısa sürede sarılması için çalışmalara başlanacağını anlattı.

Pazar Mahallesi'ndeki sıralı iş yerlerinin bulunduğu çarşıda dün çıkan yangında 20'ye yakın iş yeri zarar görmüştü.

Osmaniye'deki Yangın
Osmaniye'deki Yangın
Osmaniye'deki Yangın
Osmaniye'deki Yangın

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Osmaniye'deki Yangın - Son Dakika


Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici