Osmaniye'nin Bahçe ve Hasanbeyli ilçelerinde kar nedeniyle eğitime ara verildi - Son Dakika

Osmaniye'nin Bahçe ve Hasanbeyli ilçelerinde kar nedeniyle eğitime ara verildi

18.01.2022 20:02
Osmaniye'nin Bahçe ve Hasanbeyli ilçelerinde kar nedeniyle eğitime ara verildi

Osmaniye'nin 2 ilçesinde kar yağışı nedeniyle eğitime ara verildi.

Osmaniye'nin 2 ilçesinde kar yağışı nedeniyle eğitime ara verildi.

Bahçe ve Hasanbeyli ilçelerinde öğleden sonra başlayan ve akşam etkisini artıran kar yağışı nedeniyle sürücü ve yayalar zor anlar yaşadı.

Belediye ve Karayollarına bağlı ekipler, ana arterlerin kar nedeniyle trafiğe kapanmaması için çalışma başlatırken, kış lastiği ve zincir kullanmayan sürücüler zor anlar yaşadı.

Yoğun kar yağışı nedeniyle Bahçe ve Hasanbeyli'de ilçe merkezi ve bağlı köylerde yüz yüze eğitime 19 Ocak Çarşamba ara verildi.

YORUMLAR
500
SBB Başkanı Mustafa Demir: 'En karlı hangisiyse onu tercih ediyoruz' SBB Başkanı Mustafa Demir: 'En karlı hangisiyse onu tercih ediyoruz' Osmaniyeli Kıraathaneci: 'Şekere, Kiraya Bizim Gücümüz Yetmez Oldu' Osmaniyeli Kıraathaneci: 'Şekere, Kiraya Bizim Gücümüz Yetmez Oldu' Osmaniye'de üretilen tespihler 50'den fazla ülkeye ihraç ediliyor Osmaniye'de üretilen tespihler 50'den fazla ülkeye ihraç ediliyor
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Osmaniye'nin Bahçe ve Hasanbeyli ilçelerinde kar nedeniyle eğitime ara verildi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement