Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Kovid-19 denetimlerine katıldı - Son Dakika

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Kovid-19 denetimlerine katıldı

19.02.2021 13:43
Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Kovid-19 denetimlerine katıldı, System.String[]

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Bahçe ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yapılan denetimlere katıldı.

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Bahçe ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yapılan denetimlere katıldı.

Vali Yılmaz, vatandaşların maske, mesafe ve hijyen kurallarına büyük oranda uyduğunu görmekten memnuniyet duyduklarını belirtti.

Denetimlerde Vali Yılmaz'a Bahçe Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul ve Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz da eşlik etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Kovid-19 denetimlerine katıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Mehmet Ali Erbil: Kadınlara Instagram DM'den yürüyorum Mehmet Ali Erbil: Kadınlara Instagram DM'den yürüyorum Dev banka anketten çıkan sonuçları paylaştı! İşte yatırımcıları en çok endişelendiren konu Dev banka anketten çıkan sonuçları paylaştı! İşte yatırımcıları en çok endişelendiren konu Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi Play-Off turunda karşılacağı muhtemel rakipleri belli oldu Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi Play-Off turunda karşılacağı muhtemel rakipleri belli oldu Merak edilen Avrupa rotası belli oldu! İşte temsilcilerimizin oynayacağı elemeler Merak edilen Avrupa rotası belli oldu! İşte temsilcilerimizin oynayacağı elemeler Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan Meral Akşener için dikkat çeken sözler Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan Meral Akşener için dikkat çeken sözler Satın aldığı otomobillerini bir kere bile kullanmayan vatandaştan ilginç vasiyet: Ben ölünce çocuklarım da aynısını yapmazsa mezarıma gelmesinler Satın aldığı otomobillerini bir kere bile kullanmayan vatandaştan ilginç vasiyet: Ben ölünce çocuklarım da aynısını yapmazsa mezarıma gelmesinler THY, tarihi forma ile milyonlarca kişinin adını gerçek bir uçağa yazacak THY, tarihi forma ile milyonlarca kişinin adını gerçek bir uçağa yazacak İrem Derici yaza hazır! Bikinisini giyip ayna karşısına geçti İrem Derici yaza hazır! Bikinisini giyip ayna karşısına geçti
Advertisement