Son Dakika Haberleri: E-5 Karayolu'nda Trafik Magandası, Makas Atarak Ambulansla Yarıştı

E-5 Karayolu'nda Trafik Magandası, Makas Atarak Ambulansla Yarıştı

5 gün önce

Bayrampaşa E-5 Karayolu'nda bir sürücü, hastaneye hasta yetiştirmeye çalışan bir ambulansla trafikte makas atarak yarıştı. Trafik magandasının o anları kaydedip sosyal medyadan paylaşması pes dedirtti.

E-5 Karayolu Bayrampaşa mevkiinde otomobil sürücüsü, yoğun trafikte hastaneye hasta yetiştirmeye çalışan bir ambulansla yarıştı. Trafikte defalarca makas atan sürücü o anları bir de cep telefonuyla kaydedip sosyal medyada yayınladı.

TRAFİKTE MAKAS ATARAK AMBULANSLA YARIŞTI

E-5 Karayolu Bayrampaşa- Maltepe mevkiinde trafikte makas atan otomobil sürücüsü "bu kadarına pes" dedirtti. Yoğun trafikte önünde seyreden ve hastaneye hasta yetiştirmeye çalışan ambulansla yarışan sürücü, araçların arasında defalarca makas attı.

CEP TELEFONUNA KAYDEDİP SOSYAL MEDYADA YAYINLADI

Hem sürücülerin hem de kendi canının defalarca tehlikeye atan sürücü o anları bir de cep telefonuyla kaydederek sosyal medyada yayınladı.

Cep telefonuna yansıyan görüntülerde, sürücü yoğun trafikte seyreden araçların arasında süratli bir şekilde ilerliyor. Önünde seyreden ambulansla yarışmaya başlayan sürücü defalarca makas atıyor.


YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Köyde Pompalı Tüfeği Kapıp Rastgele Ateş Açtı: 8 Yaralı Güvenlik Kamerasını Fark Edince Kopardıkları Bayrağı Öpmeye Başladılar

Park Halindeki Aracı Kundaklayıp Kaçtı 12 Yaşındaki Çocuğun İntiharında 'Mavi Balina' Şüphesi