Çağla Şikel'e Çocukluğunu Anlatan Pınar Altuğ Kimdir? - Son Dakika

Çağla Şikel'e Çocukluğunu Anlatan Pınar Altuğ Kimdir?

29.12.2018 10:32

Eski manken Çağla Şikel'in hazırlayıp sunduğu FOX TV'de ekranlara gelen "Çağla ile Yeni Bir Gün" programına katılan Çocuklar Duymasın'ın 'Meltem'i Pınar Altuğ, Çağla Şikel'e çocukluğunu anlattı. Peki Pınar Altuğ kimdir?

Hafta içi her gün FOX TV'de izleyiciyle buluşan "Çağla ile Yeni Bir Gün" programının dünkü konuğu oyuncu Pınar Altuğ oldu. Eski Miss Turkey Güzeli, sunucu Çağla Şikel ile çocukluğu hakkında sohbet etti. Pınar Altuğ kimdir, Yağmur Atacan ile ne zaman evlendi, kızı "Su" kaç yaşında? İşte Altuğ hakkında merak edilenler...

PINAR ALTUĞ KİMDİR?

Pınar Altuğ, 2 Eylül 1974'te İstanbul'da dünyaya geldi. Altuğ 6 yaşındayken anne ve babası boşandı. Lise eğitimini St.Benoit Fransız Lisesi'nde tamamlayan Altuğ, mankenliğe lise yıllarında atıldı. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü'nü yarıda bıraktı.

1994 MISS TURKEY GÜZELİ SEÇİLDİ

Pınar Altuğ, 1994 yılında katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda Türkiye Güzeli seçildi. 1995 yılında televizyon sektörüne adım atan Pınar Altuğ, 1998 yılına kadar pek çok magazin programının sunuculuğunu üstlendi. 1999 yılında "Pınar'ın Yemek Zevki" programını sunmaya başlayan Altuğ, mankenliği bıraktı.

KURT KAPANI'NDA İLK BAŞROLÜNÜ OYNADI

2000 yılında "Kurt Kapanı" dizisiyle oyunculuk sektöründeki ilk başrolünü kapan Pınar Altuğ, 2002 yılında ekranlara gelmeye başlayan "Çocuklar Duymasın" adlı yapımda rol almaya başladı. "Omuz Omuza", "İlk Aşkım", "Davetsiz Misafir" gibi dizi projelerinde yer alan Altuğ, 2003'te "Pınar'ın Mutfağından" isimli yemek kitabını okuyucuların beğenisine sundu.

PEK ÇOK PROGRAMIN SUNUCULUĞUNU ÜSTLENDİ

Pınar Altuğ, 2004-2006 yılları arasında yayın hayatında devam eden "Türkiye'nin Yıldızları" programında sunuculuk görevini üstlendi. 2010 yılında ise "Çocuklar Duymasın"ın yeni versiyonunda rol aldı. Altuğ, "Bir Dilek Tut", "Bir Şarkısın Sen", "Sizi Böyle Alalım" gibi projelerin sunuculuğunu yaptı.

EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCUSU SEÇİLDİ

Pınar Altuğ, 45. Altın Kelebek Ödülleri'nde "Çocuklar Duymasın" ile "En iyi Komedi Kadın Oyuncusu" ödülüne layık görüldü.

ÖZEL HAYATI

Pınar Altuğ, 2000 yılında Umut Elçioğlu ile evlendi. Bu evlilik 2005 yılında son buldu. Altuğ, 2008 yılında kendisi gibi oyuncu olan Yağmur Atacan ile hayatını birleştirdi. Aralarında 9 yaş bulunan çiftin, 2009'da "Su" adını verdikleri bir kızları dünyaya geldi.

Çağla Şikel'e Çocukluğunu Anlatan Pınar Altuğ Kimdir?

Son Dakika Magazin Çağla Şikel'e Çocukluğunu Anlatan Pınar Altuğ Kimdir? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Korona aşısını bulan Türk profesör Uğur Şahin uyardı: Kış zor geçecek rahatlama Mart'ta Son Dakika! Milli Savunma Bakanı Akar: Türkiye Karabağ anlaşmasında hem masada hem sahada Feribotta hava aldırma bahanesiyle dışarı çıkarılan genç kıza otobüs muavini tecavüz etti Libya açıklarında göçmen gemisi battı: En az 74 ölü Bu acıya yürek dayanmaz! Göçmen anne, bebeğinin suda kayboluşunu çaresizce izledi Kayseri'de "salgında kritik noktaya doğru gidiliyor" uyarısı 10 Kasım'da saygı duruşuna kalkmayıp terör örgütü PKK lehine slogan atan çalışan, işverenden tekme tokat dayak yedi 73 yaşındaki eşini öldüren caniye olayın nedeni soruldu, verdiği yanıt şoke etti: Öyle icap etti