Son Dakika Haberleri: Polisi Gören FETÖ'cü Öğretmen 2. Kattan Atladı!

Polisi Gören FETÖ'cü Öğretmen 2. Kattan Atladı!

8 gün önce

Bursa'daki FETÖ operasyonunda bir kadın öğretmen, polisten kaçmak için ikinci kattan atladı. Ayağı kırılan kadın, 7 kişiyle birlikte adliyeye sevk edildi.

Bursa'da FETÖ/PDY terör örgütüne yönelik operasyonda bir kadın öğretmen, polisten kaçmak için ikinci kattan atladı. Ayağı kırılan kadın emniyetteki sorgusunun ardından, örgüte üye oldukları iddia edilen 7 öğretmen ile birlikte adliyeye sevk edildi.

3'ü KADIN 8 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Organize Suçlar Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonda meslekten ihraç edilen ve FETÖ/PDY üyesi olduğu tespit edilen 3'ü kadın 8 kişi gözaltına alındı.

SUÇLARI 'BYLOCK' KULLANMAK

Gözaltına alınan zanlılar "FETÖ/PDY terör örgütüne üye olmak ve örgütün haberleşme programı olan 'Bylock' kullanmak" suçlarından sabah saatlerinde adliyeye sevk edildi. Zanlılar arasında polisten kaçmak isterken ikinci kattan atlayan ve ayağını kıran bir kadın öğretmen de bulunuyor.


Depremin Zamanını Haber Verecek Olan 'Hendek' Projesine TÜBİTAK'tan Onay Çıktı Diyanet İşleri Başkanı Görmez'in Yeni Görevi İçin Kulislerde Dolaşan İki İddia
Ankara'da Esrarengiz Cinayet! Sevgilisi ile Dolaşan Genci Öldürüp Genç Kızı da Kaçırdılar Şişli'de Göçük! 5 Katlı Apartman Boşaltıldı, Sakinleri İsyan Etti