Putin'in eski temizlik işçisinden 17 yaşında bir kızı olduğu iddia edildi - Son Dakika

Putin'in eski temizlik işçisinden 17 yaşında bir kızı olduğu iddia edildi

26.11.2020 12:49

Sağlık durumuyla ilgili onlarca spekülasyonun yapıldığı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in bir gizli çocuğu daha olduğu öne sürüldü. Rus basınında yer alan haberlerde Putin'in, şu an 'gizli' bir multi-milyoner olan eski temizlik görevlisiyle yasak aşk yaşadığı ve bu ilişkiden Yelizaveta Vladimirovna adında bir kızı olduğu iddia edildi.

Özel hayatı ve ailesiyle ilgili detayları gizli tutmasıyla bilinen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le ilgili her gün yeni iddialar gündeme geliyor. Rus medyası, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in eski bir temizlik görevlisinden olan şu anda 17 yaşındaki bir kızı olduğunu iddia etti. Haberde, Putin'in şu an 'gizli' bir multi-milyoner olan eski bir temizlik görevlisinden bir kızı bulunduğu ifade edildi.

KİMLİĞİ DE AÇIKLANDI

Putin ile annesi Svetlana Krivonogikh arasında yıllarca süren bir ilişkiden doğan 17 yaşındaki kızın adının Yelizaveta Vladimirovna olduğu öne sürüldü. Rus medyasına konuşan yerel kaynaklar, Putin ile Svetlana'nın ilişkisinin 90'ların sonunda başladığını ve Yelizaveta'nın doğumundan sonra 2000'lerin başında Putin'den ayrıldığını ileri sürdü.

PUTİN O DÖNEMDE EVLİYDİ

O dönem St. Petersburg'ta yaşayan Krivonogikh üniversite eğitimi sırasında bir yandan da temizlik işinde çalışıyordu. Lyudmila Putin ile evli olan Rusya lideri Putin ise o dönemde Rusya Federal Güvenlik Servisi'nin (FSB) başında bulunuyordu.

Putin'in eski temizlik işçisinden 17 yaşında bir kızı olduğu iddia edildi

İKİZ BEBEKLERİNİN OLDUĞU İDDİA EDİLMİŞTİ

68 yaşındaki Rusya Devlet Başkanı Putin'in kendisinden 31 yaş küçük eski jimnastik sporcusu Alina Kavayeva'dan geçtiğimiz yıl ikiz bebeklerinin de olduğu iddia edilmişti.

KREMLİN'DEN YALANLAMA

Ailesi hakkında ketum olduğu ifade edilen Başkan Putin'in, bu iddialara herhangi bir tepki vermediği ve Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov'un Svetlana veya kızıyla ilgili iddiaları reddettiği ifade edildi.

Putin'in eski temizlik işçisinden 17 yaşında bir kızı olduğu iddia edildi
Putin'in eski temizlik işçisinden 17 yaşında bir kızı olduğu iddia edildi
Putin'in eski temizlik işçisinden 17 yaşında bir kızı olduğu iddia edildi

Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Putin'in eski temizlik işçisinden 17 yaşında bir kızı olduğu iddia edildi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)
  • hakan: bu putin gidici anladığım kadarıyla. hergün başka bir olumsuz haber ve kendi de gidersem yargılanmam kanunu çıkarttı zaten. Cevap Yaz 3 2 Yayından Kaldır

Son Dakika

Futbol kulüplerinin yöneticilerini maddi açıdan zorlayacak yasa TBMM'ye geliyor Biden yönetimi, Filistin'e yardımları yeniden başlatacak Son Dakika: Türkiye'de 26 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 134 kişi vefat etti, 7 bin 103 yeni vaka tespit edildi Türkiye'yi dünyaya tanıtacak 19 şefin isimleri belli oldu İsveç'te kaybolan Türk asıllı subay, 3 aydır bulunamıyor Selahattin Demirtaş, kendisini ve muhalefeti eleştirdi İntihar için inşaata çıkan vatandaş, karısının tek sözüyle aşağıya indi Bağcılar'da su satan çocuk videosu kurgu çıktı! YouTuber Fariz için yasal işlem başlatılacak