Son Dakika Haberleri: Rus Futbolcu Artem Dzyuba'dan Galatasaray Yanıtı: Zenit'te Kalıyorum

Rus Futbolcu Artem Dzyuba'dan Galatasaray Yanıtı: Zenit'te Kalıyorum

4 ay önce

Galatasaray'ın trasnfer listesinde yer alan Rus futbolcu Artem Dzyuba, Zenit'te kalacağını duyurdu.

Galatasaray'ın transfer listesinde yer aldığı belirtilen Artem Dzyuba, kariyerine Rusya'da devam edeceğini söyledi.

"ZENIT'TE KALIYORUM"

Türkiye'ye transfer olmayacağını açıklayan Dzyuba, " Zenit'te oynadığım için çok memnunum. Kesinlikle Türkiye'gitmeyeceğim. Bir kez daha Zenit'te kaldığımı açıklıyorum" dedi.

Zenit'in teknik direktörü Sergey Sema da Artem Dzyuba'nın Galatasaray ile anlaştığına dair iddialara yanıt verdi.

"TÜRKİYE'YE GİDİYOR MU?"

İddiaların doğru olmadığını vurgulayan Sergey Semak, "Dzyuba, Türkiye'ye gidiyor mu? Basın mensupları öyle şeyler yazıyor ki, insanın tüyleri ürperiyor. Daha fazla yorum yapmayacağım" ifadelerini kullandı.

"TÜRKİYE'DE 50 GOL ATAR"

Türk asıllı Alman menajer Ninmar Akcan ise Dzyuba için çıkan transfer haberleri hakkında "Galatasaray forvet arıyor. Anak FIFA, Galatasaray'ın oyuncu satın almasına sınırlama getirdi. Yalnızca kiralık ya da bedava oyuncu alabiliyorlar. Zenit kiralamaya izin verirse harika bir seçenek olur. Dzyuba, Dünya Kupası'nda kendisini gösterdi. Türkiye'de en 50 gol atar" dedi.

"TÜRKİYE'YE GİTMESİN"

Ünlü Rus menajer Dimitri Seluk ise, "Dzyuba neden Galatasaray'a transfer olsun anlamıyorum. İngiltere'de oynamak istemesini anlarım ancak Dzyuba benim futbolcum olsaydı, Türkiye'ye gimemesini tavsiye ederdim." şeklinde konuştu.


YORUMLAR


Günlük Kiralık Evde Rezalet! Lise Öğrencisine İstismarda Bulunup Canlı Yayın Yaptı Son Dakika! CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, Parti Grubundan İhraç Edildi

Acun Ilıcalı'dan MasterChef Murat Açıklaması: Survivor'a Götürme Kararımız Olmadı