Sabahat Akkiraz'dan Muhteşem Final - Son Dakika

Sabahat Akkiraz'dan Muhteşem Final

02.07.2018 13:39
Sabahat Akkiraz'dan Muhteşem Final, System.String[]

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Karadeniz İlleri Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği ve bu yıl 15.'si gerçekleştirilen Geleneksel Yayla Şenlikleri Sabahat Akkiraz ile muhteşem bir kapanış yaptı.

MÜZİK ZİYAFETİ VERDİ

Karadeniz Mahallesi Hayrabolu Yolu üzerindeki şenlik alanında gerçekleşen konser öncesi davul zurna ekibi, Ömer Uçar, Yılmaz Cumur, Onur Demir, Sultan Murat, Aslan Bülbül, Rüştü Çavuş, Tonyalı Ömer, Necmi Öksüz ve Mehmet Tak sahne alırken gecenin finalinde ise Sabahat Akkiraz binlerce kişinin doldurduğu alanda müzik ziyafeti verdi.

SEYİRCİLERDEN GELEN İSTEKLERİ DE MUHTEŞEM SESİYLE YORUMLADI

Bir saati aşkın süre boyunca sahnede kalan Akkiraz repertuarının yanı sıra seyircilerden gelen istekleri de muhteşem sesiyle yorumlarken konserin sonunda uzun süre alkışlandı.

EŞKİNAT: "SABAHAT AKKİRAZ BİZİM GÖNÜL TELİMİZİ TİTRETTİ"

Gecenin sonunda Sabahat Akkiraz'a teşekkür ederek çiçek takdim eden Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat; "Birlikte düzenlediğimiz bir etkinliğin daha sonuna geldik. Ama bu akşam çok özel bir akşamdı. Hani diyorlar ya gönül telimizi titretenler diye, gerçekten Sabahat Akkiraz bizim gönül telimizi titretti. Bizim birliğimizi, dirliğimizi, bütünlüğümüz bir defa daha bize hatırlattı. Tekirdağ bir huzur kenti. Süleymanpaşa Tekirdağ'ın kalbi. Bu kalbin içinde yaşayanların bütün sevgileri sizlerle olsun." diye konuştu.

3 GÜNDE ON BİNLERCE İNSAN KATILDI

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Karadeniz İlleri Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği 15. Geleneksel Yayla Şenlikleri 3 günde on binlerce insanı şenlik alanında ağırlarken Sabahat Akkiraz konseri ile noktalanmış oldu.

Sabahat Akkiraz'dan Muhteşem Final

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sabahat Akkiraz'dan Muhteşem Final - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Messi durdu durdu Manchester City'e patladı! İşte Şampiyonlar Ligi'nde gecenin sonuçları 00:34 Messi durdu durdu Manchester City'e patladı! İşte Şampiyonlar Ligi'nde gecenin sonuçları Aslan ile köpeği aynı kafese bıraktılar! Sonrasında olanlara kimse inanamadı 00:04 Aslan ile köpeği aynı kafese bıraktılar! Sonrasında olanlara kimse inanamadı Kendi ölüm tarihini bilen kahin Nostradamus, dünyanın sonu için de gün vermiş 23:13 Kendi ölüm tarihini bilen kahin Nostradamus, dünyanın sonu için de gün vermiş
Prof. Akçalı, Sinovac ve Biontech aşısının karşılaştırmalı araştırma sonuçlarını açıkladı 22:54 Prof. Akçalı, Sinovac ve Biontech aşısının karşılaştırmalı araştırma sonuçlarını açıkladı İlk kez görüntülendiler! Bilal Yiğit Koçak, milli atletle aşk yaşıyor 20:54 İlk kez görüntülendiler! Bilal Yiğit Koçak, milli atletle aşk yaşıyor Video kısa sürede viral oldu! Kavga eden kızların bikinisi düştü, erkekler tempo tuttu 20:24 Video kısa sürede viral oldu! Kavga eden kızların bikinisi düştü, erkekler tempo tuttu
Canlı yayında herkes dondu kaldı: En çok hediye atana karısını göstereceğini söyledi 19:01 Canlı yayında herkes dondu kaldı: En çok hediye atana karısını göstereceğini söyledi Günlerdir kayıp olarak aranıyordu! 15 yaşındaki kız, erkek arkadaşıyla ormanda kalmış 15:59 Günlerdir kayıp olarak aranıyordu! 15 yaşındaki kız, erkek arkadaşıyla ormanda kalmış
Advertisement