Sağlık Hizmetleri Masaya Yatırıldı - Son Dakika

Sağlık Hizmetleri Masaya Yatırıldı

08.08.2017 16:39
Sağlık Hizmetleri Masaya Yatırıldı, System.String[]

Adıyaman Sağlık Hizmetleri İl Koordinasyon toplantısında sağlık yatırımları ele alandı.

Adıyaman Sağlık Hizmetleri İl Koordinasyon toplantısında sağlık yatırımları ele alandı.

İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen Sağlık Hizmetleri İl Koordinasyon toplantısına Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Emin Taş başkanlık etti.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Erdoğan Öz, Halk Sağlığı Müdürü Mustafa Kutlu, sağlık müdür yardımcıları, kamu hastaneleri birliği genel sekreterliği tıbbi hizmetler, idari hizmetler ve mali hizmetler başkanları, halk sağlığı müdür yardımcıları, il sağlık müdürlüğü şube müdürleri ve halk sağlığı şube müdürlerinin katılımı gerçekleştirildi.

Toplantıda anne ve bebek ölümleri, evde sağlık hizmetleri, acil sağlık hizmetleri, akılcı ilaç kullanımı, laboratuar hizmetleri ve yatırımlar konuşuldu.

(AHM)

. - ADIYAMAN

Sağlık Hizmetleri Masaya Yatırıldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sağlık Hizmetleri Masaya Yatırıldı - Son Dakika


Son Dakika

İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici