Şahinbey'in temizlik ordusu görev başında - Son Dakika

Şahinbey'in temizlik ordusu görev başında

05.04.2020 16:30

Şahinbey'in temizlik ordusu görev başında Şahinbey Belediyesi'nin korona virüsü tedbirleri göz doldurdu Gaziantep'in Şahinbey ilçe Belediyesi korona virüs tedbirleri kapsamında şehrin dört bir yanında çalışmalar yaparken, ekipler caddeleri ve kaldırımları yıkayıp dezenfekte ediyor.

Şahinbey'in temizlik ordusu görev başında

Şahinbey Belediyesi'nin korona virüsü tedbirleri göz doldurdu

GAZİANTEP - Gaziantep'in Şahinbey ilçe Belediyesi korona virüs tedbirleri kapsamında şehrin dört bir yanında çalışmalar yaparken, ekipler caddeleri ve kaldırımları yıkayıp dezenfekte ediyor.

Dünyayı etkisi altına alan korona virüsü ile mücadelesine ara vermeden devam eden Şahinbey Belediyesi ilçenin caddelerini, sokaklarını ve kaldırımlarını yıkayarak ilaçlayıp dezenfekte etti. 'Ev Kal' çağrısına uyan Şahinbeyliler, Şahinbey Belediyesi temizlik ekiplerinin çalışmalarına evlerinin camlarından ve balkonlarından alkışlarla destek oldular.

Tüm ekipler seferber oldu

Şahinbey Belediyesinde Korona virüs (Kovid19) salgınına karşı mücadele her yönüyle devam ediyor. Şahinbey Belediyesi 7 gün 24 saat çalışmalarını sürdürürken, zabıta ekipleri anonslarla 'Evde Kal' çağrısında bulundu. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ortak kullanım alanlarının yoğun olduğu bölgelerde dezenfekte işlemini düzenli olarak yerine getirirken, ilçenin Karataş bölgesini, Ordu Caddesini, İnönü Caddesini, Özdemirbey caddesini, Akkent Mahallesi, ve Mavikent mahallesindeki ana caddeleri ve kaldırımları yıkayarak ilaçladı. Yapılan temizlik çalışmasında 12 tanker, 4 holder, 1 tanker arkası ilaçlama, 12 dezenfekte, 8 adet süpürge aracı, 22 sırt pompası, 12 adet pikap ve açık kasa transit kullanılırken, 40 ilaçlama 40 yol yıkama personeli görev yaptı.

Şahinbey'in temizlik ordusu görev başında
Şahinbey'in temizlik ordusu görev başında
Şahinbey'in temizlik ordusu görev başında
Şahinbey'in temizlik ordusu görev başında

Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Şahinbey'in temizlik ordusu görev başında - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe, evinde Ankaragücü'nü 3-1 mağlup etti Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Soğuk havaya aldırış etmeyen iki kafadar, karın keyfini güreş tutarak çıkardı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu Son Dakika: Türkiye'de 18 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 164 kişi vefat etti, 5 bin 862 yeni vaka tespit edildi Yürek burkan olay! Yardım istemek için geldiği muhtarlıkta kalp krizinden öldü Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı Kadın doktora tacizci şoku! Hastası gibi muayene odasına girdi, aylardır peşinde olduğu ortaya çıktı