Şarkıcı Ebru Gündeş'in makyajsız fotoğrafına yorum yağdı - Son Dakika

Şarkıcı Ebru Gündeş'in makyajsız fotoğrafına yorum yağdı

01.06.2019 11:01

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, Hadise'nin "Makyajsız daha güzeliz, hadi fotoğraflarımızı paylaşın" çağrısına uyarak Instagram hesabından makyajsız fotoğrafını yayınladı.

Geçtiğimiz gün makyajsız görüntülendiği için eleştirilen Hadise, kadın takipçilerine "Hadi herkes makyajsız fotoğrafını yüklesin" çağrısında bulundu. Hadise'nin çağrısının ardından bir çok ünlü isim doğal fotoğraflarını yayınladı.

Hadise, yatağında çektiği fotoğrafı, "Canımız isterse makyajsız düğüne, markete, yemeğe gideriz! Keyfimiz isterse bir daha hiç makyaj yapmayız. Kime ne? Hadi herkes makyajsız fotoğrafını yüklesin ve kimsenin asla umurunda olmadığını göstersin!" notuyla paylaşarak kadınlara çağrı da bulunmuştu.

HADİSE'NİN ÇAĞRISINA UYDU

Hadise'nin paylaşımına son olarak başarılı meslektaşı Ebru Gündeş uydu. Gündeş, arabada çekilen makyajsız fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Şarkıcının paylaşımına kısa sürede binlerce yorum ve beğeni geldi. Gündeş'in fotoğrafını gören hayranları, 'İşte masumiyet', 'Sahneye makyajsız çık, çok güzelsin', '7 cihana örnek olacak güzellik' gibi yorum yaptı.

İşte Ebru Gündeş'in makyajsız fotoğrafına gelen bazı yorumlar...

Şarkıcı Ebru Gündeş'in makyajsız fotoğrafına yorum yağdı

Son Dakika Magazin Şarkıcı Ebru Gündeş'in makyajsız fotoğrafına yorum yağdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (38)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Koronavirüs aşısını bulan BioNTech'in CEO'su Uğur Şahin: En az bir yıllık koruma sağlayacak CHP yönetimi disipline vermeyi düşünmediği Muharrem İnce'nin partiden ayrılmasını bekliyor Ünlü pilottan dev yarış öncesi İstanbul pistine ağır eleştiri: Niye milyonlar harcamışlar? Memur olmak isteyenler dikkat! İşte kadrosuna personel alan kurumların tam listesi Son Dakika: Türkiye'de 13 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 93 kişi vefat etti, 3045 yeni vaka tespit edildi 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, mayolu pozlarını paylaştı Rus basını, Dağlık Karabağ savaşını yazdı: Ermenistan ve Rusya kaybetti, Türkiye kazandı Gaybubet evinde "maklube" sofrasında yakalanan FETÖ'cüler tutuklandı