Son Dakika Haberleri: Şarkıcı Gülşen Doğum Yaptı

Şarkıcı Gülşen Doğum Yaptı

10 ay önce

Beş yıllık birlikteliklerini 2016 haziranında evlilikle taçlandıran Ozan Çolakoğlu ve Gülşen çiftinin oğulları bugün dünyaya "merhaba" dedi.

Şarkıcı  Gülşen ve aranjör  Ozan Çolakoğlu, 5 yıllık beraberliklerinin ardından  İspanya'nın  Barselona kentinde yapılan nikahla evlenmişti.  Gülşen'in bir süre sonra evlendiği sırada hamile olduğu ortaya çıkmıştı.

OĞLUNU KUCAĞINA ALDI

Son ana kadar işlerini bırakmayan ve hamile haliyle bol bol magazin dergilerinin sayfalarını süsleyen  Gülşen, dün hastaneye yattı. Kendilerini hastanede ilk ziyaret eden kişi  Demet Akalın olurken,  Gülşen bugün oğlunu kucağına aldı. İsim konusunda uzun süre kararsızlık yaşayan çift bebeklerine 'Azur Benan' ismini verdi.

DEMET AKALIN DOĞUMA GİRDİ Mİ?

Daha önce çıkan haberlerde  Demet Akalın'ın doğuma gireceği bilgisi vardı.  Demet Akalın "Gülşen'i asla yalnız bırakmam. Arkadaşım bebeğini doğururken ben bir köşeye geçip dualarımı edeceğim. Kendisinden izin aldım" demişti.


Bonzai İçen Şoför, Direksiyon Başında Kendinden Geçti 7 Kişilik Aile Arıların İstilasına Uğradı! Evlerine Girip Çıkamıyorlar
Adana'da Fizyoterapist Genç, Kapı Koluna Kurduğu Düzenekle Annesine Kendisini Öldürttü