Son Dakika Haberleri: Şef Doğa Çitçi'ye Ödül

Şef Doğa Çitçi'ye Ödül

4 ay önce

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Koordinatör Şefi Doğa Çitçi, Konya’da düzenlenen Ateşbaz Veli Aşçı Dede Mutfak Kültürü Etkinliklerinde ödül aldı.

Şef Doğa Çitçi'ye Ödül, System.String[]
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Koordinatör Şefi Doğa Çitçi, Konya'da düzenlenen Ateşbaz Veli Aşçı Dede Mutfak Kültürü Etkinliklerinde ödül aldı.

Konya'nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından bu yıl, "Aşımız, Aşk Ola" sloganı ile gerçekleştirilen Ateşbaz Veli Aşçı Dede Mutfak Kültürü Etkinlikleri üç gün sürdü. Mevlana Hazretleri ve Ateşbaz-ı Veli Hazretlerinin türbelerinde edilen dualar ve 'Kazan Açma Merasimi' ile başlayan etkinlikler, Dutlu Koruluğunda ve korulukta kurulan Selçuklu Otağında devam etti. Etkinliklerde açılan 'Türk Dünyası ve Yedi Bölge Yedi Lezzet Stantları' ile 'Mutfak Avadanlıkları Sergisi' ilgi gördü. Etkinliklerde Ateşbaz Veli Mutfak Kültürü Günlerinde ödül almaya hak kazananlara ödülleri törenle verildi. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Koordinatör Şefi Doğa Çitçi de, Ateşbaz Veli Aşçı Dede Mutfak Kültürü Etkinliklerinde ödül aldı. Şef Çitçi'ye ödülünü yemek uzman ve yazarı Emine Beder verdi. - KONYAOptimar Araştırma, Türkiye Genelinde Yaptığı Seçim Anketinin Sonuçlarını Yayınladı Nöbet Tutan Askeri Kafasına Miğferle Vurarak Öldüren Astsubayın Terör Bağlantısı Ortaya Çıktı

Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu