Şehit Uzman Çavuş Aparangil İçin İftar Verildi - Son Dakika

Şehit Uzman Çavuş Aparangil İçin İftar Verildi

26.06.2016 22:01
Şehit Uzman Çavuş Aparangil İçin İftar Verildi, System.String[]

Boyabat ilçesine bağlı Köprücek köyünde Şehit Piyade Uzman Çavuş Sadık Aparangil için şehidin babası Recep Aparangil ve köy muhtarlığı tarafından iftar yemeği verildi.

Boyabat ilçesine bağlı Köprücek köyünde Şehit Piyade Uzman Çavuş Sadık Aparangil için şehidin babası Recep Aparangil ve köy muhtarlığı tarafından iftar yemeği verildi.

Programda, Boyabat İlçe Müftüsü İsa Sağlam tarafından Kur'an-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Recep Aparangil, yaptığı açıklamada, kendisini yalnız bırakmayan yetkililere teşekkür ederek, "Bir oğlum bu vatan için şehit oldu, bir oğlum da uzman çavuş olarak bu vatan için görev başındadır. Öncelikle oğlum Sadık Aparangil'in şehit oluşundan bu yana bizi yalnız bırakmayan, acılarımızı paylaşan Sayın Valimize, İlçe Kaymakamımıza, İlçe Garnizon Komutanımıza, Belediye Başkanımıza ve tüm daire amir ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Artık bu terör belasından ülkemiz kurtulmalıdır. Korkumdan haber dinleyemiyorum, her şehit haberi yüreğimizi yakıyor." diye konuştu

Piyade Uzman Çavuş Sadık Aparangil 4 Kasım 2015 tarihinde Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde yürütülen operasyonda şehit olmuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Şehit Uzman Çavuş Aparangil İçin İftar Verildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Taksicilerden Türkiye'de yeniden hizmete başlayan Uber için karşı hamle Mesut Özil'in İstanbul'a ayak basması Rasim Ozan Kütahyalı'yı çıldırttı 3 hafta önce evlenen şarkıcı Cemre Kemer hamile mi? Son dakika! AKOM'dan İstanbul için kar uyarısı: Yağış ilerleyen saatlerde yer yer kuvvetli şekilde etkili olacak Hesabına gelen para genç yazılımcının kabusu oldu! Evden çıkmaya korkar hale geldi Yer: Adana! ABD'nin 2015'te aldığı karar sonrası günlük 3 bin dolar kazanan yüzlerce esnaf iflas etti Anneleri ölünce hayatları değişti! Üç kız kardeş babalarıyla birlikte tamirat yapıyor Türkiye genelinde kar yağışı etkisini gösterirken, Demre'de kış ortasında bahar yaşanıyor