Son Dakika Haberleri: Şehitlik Parkına Atm Tepkisi

Şehitlik Parkına Atm Tepkisi

11 gün önce

Şehitlik Parkına ATM tepkisiANKARA - Mamak sakinleri, Cebeci Askeri Şehitliği bitişiğinde bulunan Şehitlik Parkı'nda yeşil alana ATM yapılmasına tepki gösterdi.

Şehitlik Parkına ATM tepkisi

ANKARA - Mamak sakinleri, Cebeci Askeri Şehitliği bitişiğinde bulunan Şehitlik Parkı'nda yeşil alana ATM yapılmasına tepki gösterdi.
 Mamak Belediyesi tarafından Şehitler Anıtı'nın da bulunduğu Cebeci Şehitliği parkındaki yeşil alana henüz faaliyette olmayan bir ATM yapıldı. Parka oturmaya, dinlenmeye gelen vatandaşlar ATM'nin parkta az olan yeşil alanı kapladığına dikkat çekti. Emekli bir vatandaş dinlenmek için geldiği parkta ATM görmek istemediğini belirterek, "Bu ATM'nin burada olması anlamsız, ayrıca yeşil alana zarar" ifadelerinde bulundu. Vatandaşlar Şehitler için yapılan Anıtın bulunduğu küçük bir parka ATM yapılmasına anlam veremediklerini söylediler.Çocuklar Duymasın'ın Yeni Havuç'u Alay Konusu Oldu, Yapımcı Eleştirilere Anında Cevap Verdi Ortalığı Karıştıran İddia: Kuzey Koreli Ponpon Kızlar Cinsel İlişki Kölesi Olarak Kullanılıyor

Bakan Soylu'dan Veda Gibi Açıklama: Hakkınızı Helal Edin