Son Dakika Haberleri: Şenol Güneş'ten Caner Erkin'e "Derbide Tahriklere Kapılma" Uyarısı

Şenol Güneş'ten Caner Erkin'e "Derbide Tahriklere Kapılma" Uyarısı

29 gün önce

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe maçı öncesi oyuncusu Caner Erkin'i "Sakin ol, bu maçta senden çok şey bekliyorum." ifadeleriyle uyardı.

Şenol Güneş'ten Caner Erkin'e

Beşiktaş'ta teknik direktör  Şenol Güneş,  Fenerbahçe derbisi öncesinde oyuncularını dev derbiye kafa olarakda hazırlıyor.  Şenol Güneş,  Fenerbahçe taraftarlarının kendisine tepki göstermesi olası  Caner Erkin'e uyarılarda bulundu.

"KULAKLARINI TIKA"

Beşiktaş teknik direktörü  Şenol Güneş, bir dönem  Fenerbahçe forması giyen  Caner Erkin'e Ülker Stadyum'unda oluşabilecek tepkilerden ötürü terapi yapıyor. Tecrübeli çalıştırıcı,  Caner Erkin'e sakin olması gerektiği konusunda uyarılarda bulundu.  Fenerbahçe taraftarlarından tepki geleceğini belirten  Şenol Güneş, oyuncusuna kulaklarını tıkamasını ve oyununu oynaması gerektiğini belirtti.

"SAKİN KAL"

Beşiktaş Teknik Direktörü  Şenol Güneş,  Caner Erkin'le bir görüşme yaparak derbide sakin kalmasını istedi.  Fenerbahçe taraftarının kendisine tepki gösterebileceğini düşünen  Şenol Güneş'in  Caner Erkin'e, "Tahriklere kapılma. Kulaklarını tıka. Senden bu maçta çok şeyler bekliyorum" dediği öğrenildi.


İzdivaçta Koca Arayan Rus Gelin Adayı, Dönen Dolabı Bir Bir Anlattı Barzani Cephesinden İlginç Öneri: Türkiye'ye Bağlanalım ve Türkiye'yi Süper Güç Yapalım
Cesedi Yakılıp Ormana Atılan Eylem, Öldürüldüğü Gün Arkadaşını Arayıp Helallik İstemiş