Serenay Bodrum'da Nefes Kesti - Son Dakika

Serenay Bodrum'da Nefes Kesti

26.06.2012 08:30
Serenay Bodrum'da Nefes Kesti

Tolgahan Sayışman'ı Selen Soyder'e kaptıran Serenay Sarıkaya Bodrum sahillerinin tozunu attırıyor.

Lale devri dizisinde birlikte rol aldığı eski sevgilisi Tolgahan Sayışman'ın bir diğer rol arkadaşı Selen Soyder'le yeni bir aşka yelken açması ile yorum yapmayan Serenay Sarıkaya, Türkbükü Voyage Otel'in beachinde denize girereken görüntülendi.

Bodrum Marina Yat Club tarafından düzenlenen Fameus Cup turnuvası için bulunduğu Bodrum'da denize girdi. Yarışlar sonrası Bitez'de denize giren Serenay Sarıkaya, soğuk bulduğu suya girmekte zorlandı.

Düzgün fiziği ile dikkat çeken Serenay Sarıkaya tüm dikkatleri üzerine topladı. Önceki gün aynı yerden denize gire Bade İşçil gibi güzelliği ile dikkat çeken Serenay Sarıkaya, Bodrum'da gönlünce tatil yaptı.

TOLGA SAYIŞMAN DA SELEN SOYDER'LE BİRLİKTE

Serenay Sarıkaya'dan ayrıldıktan sonra Lale Devri'nde diğer rol arkadaşı Selen Soyder ile birlikte İtalya tatiline giden Tolgahan Sayışman'dan yeni ilişkisini ilan etmişti.

İşte Sayışman'ın İtalya tatili sonrası twitter'ından yaptığı açıklama:

Tatilden döndük ve hayatamın en güzel tatiliydi... Çıkan haberlere gelince evet doğru :)

Özelikle ileriki süreçte üstüne çok fazla konuşmak istemediğim ilişkimle alakalı sizlere şunu söyleyeyim;

Aşık, mutlu ve çok huzurluyum...

Takipçilerim ve sevenlerimize göstermiş oldugu yoğun ilgiden ve her konuda olduğu gibi ilişkime verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim..

YORUMLAR
500
Muğla'da can salındaki 2 düzensiz göçmen kurtarıldı Muğla'da can salındaki 2 düzensiz göçmen kurtarıldı EVİN DEPOSUNA GİREN YILANI İTFAİYE YAKALADI EVİN DEPOSUNA GİREN YILANI İTFAİYE YAKALADI Deniz dibini 2 saatte pırıl pırıl yaptılar Deniz dibini 2 saatte pırıl pırıl yaptılar
Kaynak: Diğer

Son Dakika Güncel Serenay Bodrum'da Nefes Kesti - Son Dakika


Advertisement