Serik'te başına saçmalar isabet eden çiftçi yaralandı - Son Dakika

Serik'te başına saçmalar isabet eden çiftçi yaralandı

07.02.2021 14:23

Serik ilçesinde başına av tüfeğinden çıkan saçmalar isabet eden çiftçi yaralandı.

Serik ilçesinde başına av tüfeğinden çıkan saçmalar isabet eden çiftçi yaralandı.

Mustafa Demir (61), Deniztepe Mahallesi'nde yetiştirdiği ürünleri kontrol etmek için evinin bahçesindeki seraya gitti. Bu sırada av tüfeğiyle ateş edildiğini duyan Demir, dışarı çıktı. Başına isabet eden saçmalarla yaralanan Demir, durumu jandarma ve 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi.

Sağlık ekibince Serik Devlet Hastanesine kaldırılan Demir, yapılan müdahalenin ardından taburcu edildi.

Demir, gazetecilere yaptığı açıklamada, silah sesini duyunca serasından dışarı çıktığını ve av tüfeğiyle ateş açan yaşları 14-15 olan iki kardeşi gördüğünü söyledi.

Bu sırada saçmaların başına isabet ettiğini anlatan Demir, "Tam dışarıya çıktığımda 'dur' demeye kalmadan 50-60 metre mesafeden iki kardeşin av tüfeği ile ateş açması sonucu gelen saçmalarla başımın çeşitli yerlerinden yaralandım. Allah beni korudu, gözlerime gelmedi. Kör olabilirdim. Olayda herhangi bir kasıt olduğunu düşünmüyorum." dedi.

Jandarma tarafından gözaltına alınan iki kardeşin ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldığı öğrenildi.

Serik'te başına saçmalar isabet eden çiftçi yaralandı
Serik'te başına saçmalar isabet eden çiftçi yaralandı
Serik'te başına saçmalar isabet eden çiftçi yaralandı
Serik'te başına saçmalar isabet eden çiftçi yaralandı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Serik'te başına saçmalar isabet eden çiftçi yaralandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yetki belgesi olmayan artık kuyumculuk yapamayacak Yetki belgesi olmayan artık kuyumculuk yapamayacak Esra Erol'un programında ailesinin yanına dönen Nilüfer, 2 ay sonra yine evden kaçtı Esra Erol'un programında ailesinin yanına dönen Nilüfer, 2 ay sonra yine evden kaçtı Son Dakika! Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Rusya'nın seyahat kararıyla ilgili açıklama: Olumsuz etkileri olacaktır Son Dakika! Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Rusya'nın seyahat kararıyla ilgili açıklama: Olumsuz etkileri olacaktır Bağdat Caddesi'nde bunalıma giren genç kadın ortalığı birbirine kattı Bağdat Caddesi'nde bunalıma giren genç kadın ortalığı birbirine kattı Survivor'da yürekler ağza geldi! Parkurda burnu kırılan Merve Aydın, hastaneye kaldırıldı Survivor'da yürekler ağza geldi! Parkurda burnu kırılan Merve Aydın, hastaneye kaldırıldı Acı ama gerçek! Brezilya'da, korona nedeniyle ölümlerin sayısı doğumların sayısını aştı Acı ama gerçek! Brezilya'da, korona nedeniyle ölümlerin sayısı doğumların sayısını aştı Şehirler arası seyahat kısıtlaması nasıl uygulanacak? Bakanlık ayrıntıları paylaştı Şehirler arası seyahat kısıtlaması nasıl uygulanacak? Bakanlık ayrıntıları paylaştı Cübbeli Ahmet'ten düğün eleştirilerine yanıt: Herkesin kandırılma payı var Cübbeli Ahmet'ten düğün eleştirilerine yanıt: Herkesin kandırılma payı var