Sevda Türküsev'in Sözleri Sosyal Medyada Olay Oldu - Son Dakika

Sevda Türküsev'in Sözleri Sosyal Medyada Olay Oldu

13.02.2015 11:01

Yeni Şafak yazarı Türküsev, konuk olduğu programda verdiği örnekler ve yaptığı ilginç çıkışlarla sosyal medyada gecenin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.

CNN TÜRK'te Şirin Payzın'ın sunduğu 'Ne Oluyor?' programında Birleşik Haziran Hareketi'nin laik ve bilimsel eğitim için 13 Şubat'taki okul boykotu tartışıldı.

TWİTTER'DA OLAY OLDU

Programın konuklarından olan Yeni Şafak yazarı Sevda Türküsev yaptığı çıkışlarla canlı yayına damgasını vurdu. İzleyiciler, Türküsev'in 'sıra dışı' yorumları karşısında Twitter'a sarıldı.

"HÜKÜMET SÖZCÜSÜ DEĞİLSİNİZ"

Kanun maddelerinin tartışıldığı bölümlerde Avrupa'yı eleştiren, boykotun öneminin tartışıldığı bölümlerde ise "Yasin Börü" cinayetini gündeme getiren Türküsev'in çıkışları karşısında stüdyodakilerin yanı sıra ekran başındakilerin de kafaları bir hayli karıştı. Türküsev gazeteci İsmail Saymaz'ın "hükümet sözcüsü değilsiniz" sözüne ise sert tepki gösterdi.

"KABATAŞ'TA MI OLDU OLAY?"

Türküsev'in "Benim başörtülü ablamı tartakladılar" iddiasına Saymaz'ın " Kabataş'ta mı oldu olay?" yanıtı da sosyal medyada çok sayıda kişi tarafından paylaşıldı.

İşte sosyal medyadaki o tweet'lerden bazıları;


Sevda Türküsev'in Sözleri Sosyal Medyada Olay Oldu

Son Dakika Medya Sevda Türküsev'in Sözleri Sosyal Medyada Olay Oldu - Son Dakika

YORUMLAR (13)
  • ALLAHÜEKBER: İnşallah bir gün şeriat gelecek, böyle kadınlar erkeklerin gözü önünde konuşamayacak saçlarını başlarını açamayacaklar, bakın merüna saçlarınıda boyamış ya rabbi bunları ıslah eyle. Amin. Cevap Yaz 3 11 Yayından Kaldır
  • AVRUPADA YAŞAYAN HARAMİ,LER HARAMZADELER SAHTEKA: alsana yurtdışandan ithal haramiler haramzadeler burada maydonoz olmuş Amerikan ve kapitalist uşakları Müslümanım diyorlar ama gavurdanda geri kalmıyorlar bunların alnı secdeye gelir gösteriş için ama her türlü harama el açarlar bunlar Müslüman filan değiller bunlar gavurdan daga gavurlar çünki bunlar dürüst değiller müslümanlığada kurban olsun bu akçakallar bunlara 5 lira ver önüne yatar bu şerefsizler vatan haini bunlar Müslümanmış n Müslümanı bunlar Müslümana kurban olsunlar harami haramzade hep. Cevap Yaz 8 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Apartmanın otoparkında bulunan bir buçuk metrelik yılanın yakalanma anı kamerada Cumhuriyet Bayramı'na damga vuran görüntü: Karton toplayıcıları arabalarını Türk bayraklarıyla süsledi Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek