Sevdamız Türkiye' Gecesine Binler Katıldı - Son Dakika

Sevdamız Türkiye' Gecesine Binler Katıldı

23.02.2018 11:14
Sevdamız Türkiye' Gecesine Binler Katıldı, System.String[]

Kayseri’de Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve ünlü sanatçılar Ahmet Şafak, Osman Öztunç ve Ahmet Öngel’in konser verdiği ‘Sevdamız Türkiye’ gecesine binlerce vatandaş katıldı.

Kayseri'de Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve ünlü sanatçılar Ahmet Şafak, Osman Öztunç ve Ahmet Öngel'in konser verdiği 'Sevdamız Türkiye' gecesine binlerce vatandaş katıldı.

Yaklaşık 10 bin kişi kapasiteli Kadir Has Spor Salonu'nda düzenlenen 'Sevdamız Türkiye' adlı programa Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ve yardımcısı Aytaç Gezici'nin yanı sıra MHP İl Başkanı Baki Ersoy, MHP eski milletvekili Süleyman Korkmaz, MHP ilçe başkanları, MHP kadın kolları, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi Başkanı Yılmaz Üçkan, Türk Sağlık Sen Kayseri Şube Başkanı Kamil Ünal, Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) İl Müdürü Hacı Ali Hasgül, çevre illerin ocak başkanları ve binlerce Kayserili katıldı.

" Afrin'de Allah Müslüman Türk'ün yar ve yardımcısı olsun"

İlk olarak sahneye sanatçı Ahmet Öngel çıktı. Öngel'in ardından sahne alan sanatçı Osman Öztunç, kalabalığa hitaben "Afrin'de neler olduğunu merak ediyorlar. Türkiye Cumhuriyeti liderleri hazır. Türk milleti hazır, ülkücü hareket hazırdır. Allah Müslüman Türk'ün yar ve yardımcısı olsun" diyerek 'Mehmedim' şarkısını seslendirdi.

Öztunç'un ardından 'yalnız kurt' sloganlarıyla sahneye sanatçı Ahmet Şafak'ın çıkmasıyla salonda alkışlar yükseldi.

"Binlerce yürek bir aradayız"

Şafak sahnede kısa bir konuşma yaparak, "Kayseri'mizde, Selçuklu diyarımızda, Osmanlı'nın devlet geleceğini temsil eden bu güzel coğrafyada, ve içimizdeki ülkü aşkıyla, devletimizin bölünmez bütünlüğü ile fitne fesatça karşı işte yine buradayız. Binlerce yürek bir aradayız" dedi.

Ünlü sanatçı Şafak, 'Vay Delikanlı Gönlüm Vay' şarkısı ile başladığı konserinde programa katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı. - KAYSERİ

Sevdamız Türkiye' Gecesine Binler Katıldı
Sevdamız Türkiye' Gecesine Binler Katıldı
Sevdamız Türkiye' Gecesine Binler Katıldı
Sevdamız Türkiye' Gecesine Binler Katıldı
Sevdamız Türkiye' Gecesine Binler Katıldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Sevdamız Türkiye' Gecesine Binler Katıldı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 35'e yükseldi Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı Manchester City, deplasmanda Sheffield'ı 1-0 mağlup etti Depremle ilgili provokatif paylaşımlarda bulunan kişi tutuklandı Khabib, İslam karşıtı sözler sarf eden Macron'a ayetle yanıt verdi Son Dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tüm ailesiyle birlikte koronavirüse yakalandı Komşuların gürültü kavgası kanlı bitti: 2 ölü 1 yaralı Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim