Son Dakika Haberleri: Sevgililer Gününe Çiçeklerine Özel Zeytin Dalı Süsü

Sevgililer Gününe Çiçeklerine Özel Zeytin Dalı Süsü

7 ay önce

- Sevgililer Gününe çiçeklerine özel zeytin dalı süsüGAZİANTEP - Gaziantep'te çiçekçi esnafı 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla hazırlanan çiçek demetleri zeytin dalları ile süsledi.

- Sevgililer Gününe çiçeklerine özel zeytin dalı süsü

GAZİANTEP - Gaziantep'te çiçekçi esnafı 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla hazırlanan çiçek demetleri zeytin dalları ile süsledi.
Afrin bölgesine yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na toplumun her kesiminden destek gelirken, harekat çiçekçi esnafına da ilham oldu. Çiçekçi esnafı Lokman Soner, 14 Şubat Sevgililer Gününde vitrine çıkardığı çiçekleri zeytin dalı ile süsledi. Sevgililerin siparişlerindeki tüm çiçek demetlerine zeytin dalı da eklediklerini belirten işletmeci Soner, kahraman Mehmetçiğe destek verdi. Soner, "Şimdi biliyorsunuz Afrin bölgesinde bir operasyon başlatıldı. Orada şehit olan Mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun. Onlar bizler için cephede zor şartlarda mücadele gösteriyorlar. Bizde onlara destek amaçlı zeytin dalları ile çiçekler yaptık. Sevgililer günü için zeytin dalları ile çiçekler hazırladık 14 şubat sevgililer gününe hazırız" diye konuştu.ABD Savunma Bakanı: Münbiç İçin Türkiye İle Eğitimler 3 Gün İçinde Başlayabilir Yerde Bulduğu Para Dolu Cüzdanı Cebine Böyle Attı

AK Parti'de 2 Numaralı İsim Numan Kurtulmuş Oldu