Seyitömer Termik Santrali'nin Özelleştirilmesi - Son Dakika

Seyitömer Termik Santrali'nin Özelleştirilmesi

16.05.2013 10:20
Seyitömer Termik Santrali'nin Özelleştirilmesi, System.String[]

AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, Seyitömer Termik Santrali'nin özelleştirilmesiyle ilgili işçilere, detaylı bilgi verdiklerini bildirdi.

AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, Seyitömer Termik Santrali'nin özelleştirilmesiyle ilgili işçilere, detaylı bilgi verdiklerini bildirdi.

Kinay, yaptığı yazılı açıklamada, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Murat Mercan başkanlığında, Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası (TES-İŞ) ile Türkiye Maden İşçileri Sendikası temsilcileriyle bir araya geldiklerini duyurdu.

Toplantının ardından, 110 işçiyle birlikte yemek yendiğini belirten Kinay, şunları kaydetti:

"TES-İŞ Sendikası Kütahya Şube Başkanı Eşref Erdem, MADEN-İŞ Sendikası Kütahya Şube Başkanı Ahmet Ateş ve sendika yetkilileri de toplantımıza katıldı. Yemek sonrası işçilerimize, Seyitömer Termik Santrali'nin özelleştirilmesi hakkında detaylı bilgi verdik. Sendika başkanlarımız nakil, tazminat ve 4-C konularında işçilerimizin beklenti ve isteklerini aktardı. Çalışmalar olumlu yönde sürüyor." - KÜTAHYA

Seyitömer Termik Santrali'nin Özelleştirilmesi

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Seyitömer Termik Santrali'nin Özelleştirilmesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türk-İş'in Bakan'a yönelttiği soru asgari ücret zammı görüşmelerine damga vurdu: Bu ücretle geçinmek mümkün mü? Türkiye'de kayıt altında bulunan Suriyeli sayısı 3 milyon 638 bin 288 kişi olarak açıklandı İmamoğlu müjdeyi verdi: İBB inşaatları duran 4 metro hattı için çalışmalara başlıyor Asgari ücret zammı için ilk toplantı başladı Oyundan çıkarken tepki gösteren Yusuf Yazıcı'ya hocası Galtier'den uyarı Acun Ilıcalı duyurdu! Ünlü oyuncu Cemal Hünal, Survivor 2021'de boy gösterecek Eşinin terk ettiği koca, 7. kata çıkıp intihara teşebbüs etti! Vatandaşlar film izler gibi izledi Müşterinin bıraktığı 2 bin dolarlık bahşişi alamayan garson için devreye patronu girip çek yazdı