Son Dakika Haberleri: Şeyma Subaşı, Kendisine Yapılan Komplonun Ardından Suskunluğunu Bozdu

Şeyma Subaşı, Kendisine Yapılan Komplonun Ardından Suskunluğunu Bozdu

3 gün önce

Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı'na sosyal medyadan komplo kuran kişiler yakalandı. Şeyma da "İçinizin pisliğini yaymaya çalıştınız." diyerek suskunluğunu bozdu.

TV8 kanalı sahibi  Acun Ilıcalı'nın eşi  Şeyma Subaşı'na sosyal medyadan küfür ve hakaretlerin yanı sıra montajlı videolar yapan kişiler yakalandı. Şeyma'da  Instagram'dan bu kişilere cevap verdi.

"NASIL BU KADAR ÇİRKİNLEŞTİNİZ?"

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dikkat çeken  Şeyma Subaşı, kendisine yapılan komplo için uzun bir yazı paylaştı. Şeyma, "İnsana iftira atmak için montaj yapacak kadar nasıl çirkinleştiniz?" diyerek isyan etti.

NE OLMUŞTU?

İstanbul Cumhuriyet Savcılığının açtığı bir soruşturma üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler  9 Aralık 2016 tarihinden itibaren sosyal medya hesapları aracılığıyla  Şeyma Subaşı'na hakaret eden kişileri yakalamak için operasyon başlattı.

Arge Bilgi İşlem Büro Amirliği Bilişim Suçları Bürosu'nca yapılan operasyonda Yeşim N.(38)  İstanbul'da, İlknur R.(37) ise  Mersin'de gözaltına alındı. Şüphelilerin gözaltı işlemleri sırasında Yeşim N.'nin suç delillerini yok etmek için kullandığı tablet bilgisayarı kırmaya çalıştığı ancak başarılı olamadan yakalandığı belirtildi. Bu operasyonun şüphelilerinden Canan K.'nın ise bir süre önce yurt dışına çıktığı ve yakalanması için interpol aracılığı ile işlemlerin sürdüğü öğrenildi.

İşte  Şeyma Subaşı'nın o paylaşımı:

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

9 İlde Eş Zamanlı Çete Operasyonu: 1 Milyon Sahte Amerikan Doları Ele Geçirildi Tahliye Edilen Çete Lideri Sedat Şahin 14 Gün Sonra Yeniden Tutuklandı
Bir Döneme Damga Vuran Aysun Kayacı'dan Geriye Oryantal Dansı Kaldı Davalık Olan Gülben Ergen ve Erhan Çelik Uzlaşmaya Varmadı