Son Dakika Haberleri: Sıcak Evim Projesi"

Sıcak Evim Projesi"

2 ay önce

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde, kaymakamlık tarafından hazırlanan "Sıcak Evim Projesi" kapsamında üç evin bakım ve onarımı tamamlandı.

Sıcak Evim Projesi
Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde, kaymakamlık tarafından hazırlanan "Sıcak Evim Projesi" kapsamında üç evin bakım ve onarımı tamamlandı.

Kaymakamlıkça hazırlanarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına sunulan ve kabul edilen proje kapsamında ilçedeki üç evin bakım ve onarımı yapıldı.

Kaymakam Erdinç Dolu, beraberinde Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ercan Ceylan ile bakım ve onarım yapılan üç ailenin evlerinde incelemede bulundu.

Dolu, barınma yardımları kapsamında toplamda 17 hanenin onarımının yapılacağını belirtti.

Fon Kurulunda görüşülmeyi bekleyen 14 ev onarım talebi bulunduğunu anlatan Dolu, "Barınma yardımı kapsamında Aile Sosyal Politikalar Bakanlığımıza sunduğumuz projelerin büyük çoğunluğunun kabul edilmesi bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Projelerimiz bundan sonra da artarak devam edecektir." dedi.15 Temmuz Şehitleri Derneği, Fatih Portakal Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Emniyet Müdürünün Şehit Edildiği Olayla İlgili Konuşan İçişleri Bakanı Soylu, Gözyaşlarını Tutamadı

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na Asgari Ücret Yanıtı