Son Dakika Haberleri: Stoke City, Galatasaray'ın Tüm Planlarını Bozdu: 2,5 Milyon Euro Verin

Stoke City, Galatasaray'ın Tüm Planlarını Bozdu: 2,5 Milyon Euro Verin

7 ay önce

Galatasaray, Ndiaye'yi ikna edip makul bir ücret karşılığında oynatmak isterken, İngiliz kulübü de Galatasaray'dan para isteyince planlar bozuldu. Stoke City, 16 milyon euroya transfer ettiği oyuncu için 2.5 milyon euro kiralama bedeli talep etti.

Galatasaray'da, Badou Ndiaye'nin transferinde sürpriz bir engel daha çıktı, Cim-Bom hiç ummadığı bir sorunla daha karşı karşıya kaldı.

Sarı-kırmızılılar, Badou Ndiaye'nin kiralanması konusunda Championship'e düşen Stoke City ile anlaşmış ama Senegalli futbolcunun istediği 3,5 milyon euro sorun yaratmıştı. Aradan geçen zaman bambaşka bir tablo ortaya çıkardı. Bugün itibariyle Ndiaye ile parasal konularda anlaşma sağlandı ama bu kez İngiliz kulübü sorun çıkardı.

STOKE CİTY 2,5 MİLYON EURO KİRALAMA BEDELİ TALEP ETTİ

Stoke City'nin yetkilileri daha önce Galatasaray'ın 3,5 milyon euroluk ücretini karşılaması durumunda kiralanmasına sıcak baktığı Ndiaye için herhangi bir kiralama bedeli istemeyeceğini bildirmişti. Ancak kulüple kurulan son temasta Stoke City 2,5 milyon euro kiralama bedeli talep etti.

İNGİLİZ EKİBİ GERİ ADIM ATMAZSA TRANSFERDEN VAZGEÇİLECEK

Son maçta kadroya bile alınmayan 27 yaşındaki futbolcu için istenen rakam şaşkınlık yarattı. Geçen sezon devre arasında 16 milyon euroya transfer ettikleri Ndiaye'den zarar etmek istemeyen Stoke City'nin uzlaşmaz bir tavır takınması, Cim-Bom'un frene basmasına neden oldu. Galatasaray, İngiliz ekibinin geri adım atmaması halinde Ndiaye'den vazgeçecek.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Rus Sberbank, Denizbank'ı Yılın İlk Çeyreğinde Satmayı Planlıyor Bakanlık, Aylık Kirası 37 Bin Lira Olan Eğlence Konsol Sistemli Makam Aracı Kiraladı

Kadın Öğretmen, 15 Yaşındaki Öğrencisiyle Yatak Odasında Yakalandı