Burcu Kıratlı'nın aşkından yanan Sinan Akçıl'dan evlilik açıklaması - Son Dakika

Burcu Kıratlı'nın aşkından yanan Sinan Akçıl'dan evlilik açıklaması

24.01.2021 08:10
Burcu Kıratlı'nın aşkından yanan Sinan Akçıl'dan evlilik açıklaması, System.String[]

Ayrıldığı eşi Burcu Kıratlı ile ikinci kez nikah masasına oturacağı konuşulan Sinan Akçıl bomba etkisi yaratacak açıklamalarda bulundu. "Adeta aşk ateşinden yanıyorum diyebilirim." diyen Akçıl, evlilik tarihleri ile ilgili açıklama yaptı.

Besteci ve şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, Amsterdam'da Aralık 2018'de sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu. Bir dargın bir barışık çalkantılı ilişkilerinde boşanmanın ardından yeniden birlikte olma kararı alan çiftin, yeniden evlenmek için adım attığı öğrenildi.

"AŞK ATEŞİNDEN YANIYORUM"

Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Akçıl, hem giyim tarzı hem sözleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Soğuk havada şort giydiği görülen şarkıcı, "Bildiğiniz gibi bu sıralar çok mutluyum. Adeta aşk ateşinden yanıyorum diyebilirim. Bu aşk ateşi de beni soğuktan koruyor, üşümeme engel oluyor." şeklinde konuştu.

Sinan Akçıl: Aşk ateşinden yanıyorum

"TARİH SÜRPRİZ OLSUN"

Yakın zamanda eski eşi Burcu Kıratlı ile dünya evine gireceği söylentilerine de açıklık getiren Sinan Akçıl, "Tarih sürpriz olsun." dedi. Sinan Akçıl geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda, "Biz de genetik olabilir. Son ilişkime kadar bayağı çapkın bir çocuktum. İlk kez tek eşliyim diyebilirim. Ondan önce değildim. Napayım yani." sözlerinde bulunmuştu.

Burcu Kıratlı'nın aşkından yanan Sinan Akçıl'dan evlilik açıklaması

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Burcu Kıratlı'nın aşkından yanan Sinan Akçıl'dan evlilik açıklaması - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Almanya Futbol Federasyonu Başkanı, Mesut Özil'e haksızlık yaptıklarını kabul etti: Böyle gitmemeliydi Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ermenistan'daki darbe girişimiyle ilgili ilk yorum: Darbenin her türlüsüne karşıyız Adını bilim insanları koydu! "Şeytan" isimli korona mutasyonu ABD'ye korku salıyor Zamalek: 4 milyon dolardan fazla veren olursa, Galatasaray bu bedeli aşarak ancak bonservisi alabilir Yatak odasında bastığı karısı ve yasak aşkı balkondan atlayıp can vermişti! Suçlanan koca, beraat etti Esnaftan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a doğum günü sürprizi! Durdurup pasta kestiler Yangında küle dönen evine haciz gelen Çılgın Sedat'a Demet Akalın'dan büyük destek Dolar fırlayınca Erdoğan'ın Başdanışmanı Yiğit Bulut Merkez Bankası Başkanı'na yüklendi: Umarım anlamıştır